pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ovo nije votka

#2636 od 20.06.2016 : Životinje
Zeka sakrije flašu votke ispod jele i napiše: • Ovo nije votka. Sledećeg dana vrati se pod jelu i vidi da nema flaše, a na papiru piše: • Jež je nije uzeo.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3373 od 03.02.2020 : Pitalice
Koja je razlika između komarca i muškarca? • Komarac nervira samo leti.
#1016 od 03.01.2015 : Kompjuteraši
Tri programera sede i pričaju o tome ko je bolji, žena ili ljubavnica. Prvi kaže: • Žena, jer s njom uvek imam ljubav i stabilnu vezu. Drugi odgovari: • Ljubavnica, jer je s njom veza mnogo uzbudljivija i ima više strasti. A treći kaže: • Meni nije dobra ni jedna. Žena misli da sam kod ljubavnice, ljubavnica misli da sam kod žene, a ja lepo sedim i programiram!
#1182 od 30.01.2015 : Životinje
Šetaju dve svinje ulicom i prolaze pored jedne mesare, pa će jedna: • Pazi kad nisam ni znala da postoje rezervni delovi za nas.
#2760 od 06.09.2016 : Bračni
U žestokoj bračnoj svađi žena kaže mužu: • Bolje da sam se udala za đavola nego za tebe! • E, nisi mogla. Brak između bliskih rođaka je zakonom zabranjen!
#2118 od 23.10.2015 : Aforizmi i grafiti
Imamo mi muda, a i sreće smo kurate.
#1584 od 10.04.2015 : Svaštara
Spustio se NLO u blizini jednog sela u centralnoj Srbiji. Ispred kuće sede dva muškarca. Prilazi im vanzemaljac: • Zdravo. Ja sam Saturn. • Deder Aleksa, sipaj jednu Saturnu. Ispiše oni. Muškarci gledaju nekud u stranu. Opet će vanzemaljac: • Ja sam Saturn. • Aleksa… sipaj još jednu Saturnu. Opet oni ispiše, opet muškarci gledaju nekud u stranu, ... • Ljudi! Ja sam vanzemaljac! • Aleksa, ... nemoj više da sipaš Saturnu.
#673 od 18.11.2014 : Međunarodni
Mujo kosi, a Japanac uzeo štopericu, olovku i papir i meri Muji produktivnost. Posle prvog otkosa, kaže Japanac: • Ne valja Mujo, imaš prazan hod. • Kako ba prazan hod? • Pa lepo. U jednom smeru kosiš, a kad vraćaš kosu vraćaš je u prazno. Nego, da naoštrimo kosu i sa druge strane, pa da i u drugom smeru kosiš. I tako i bude. Kosi Mujo, a Japanac opet: • Ne valja Mujo. Opet imaš prazan hod. • Pa kako bolan opet prazan hod? • Lepo! Kosiš u oba smera, ali imaš prazan hod jer vrtiš guzicom džabe. Nego, da ti zavežemo grabulje pa da odmah travu rastresaš da se brže suši. I tako i bude. Kosi jadni Mujo tako opremljen, kad eto ti Fate. Nosi ručak. Na glavu stavila posudu sa kiselim mlekom, u jednu ruku posudu sa pitom, a u drugu košaru sa hranom i pivom. Ide polako prema Muji, a on kad je vidi kako zanosno njiše bujnim bokovima, kaže: • Bona Fato, ne njiši tako bokovima, ako Japanac vidi da mi se diže, odmah će da mi utvrdi prazan hod i obesiti fenjer, da kosim i noću!
#2485 od 27.03.2016 : Svaštara
Slučajno se zatekli šef i radnik u isto vreme kod brice. Nakon što ih je obrijao, brica upita: • Želite li da Vam namažem lice after shave-om? Šef kaže: • Nemoj, ako budem mirisao na after shave, žena će pomisliti da sam bio u kupleraju. Radnik kaže: • Mene možeš, moja žena ne zna kako tamo miriše.
#3274 od 23.05.2018 : Životinje
Pita kokoška petla: • Zašto druge seksaš, a meni samo čupaš perje? • Pa, ... tebe želim golu!
#3031 od 18.07.2017 : Babe
Ulazi baba u sex shop i pita: • Doooobaaaarrr dan, iiimmate li vvviiiibratorrr maaarke S&S? • Imamo - kaže prodavac. Na to će baba: • Rrrreciii miii kkaakooo seee gaaaasi?!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo