pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Juče sam bio pijan

#1249 od 09.02.2015 : Životinje
Upao miš u flašu s vinom, počeo da se davi, pa zamolio mačora: • Ej, mačak, molim te, izvuci me odavde, makar me sutra pojeo! Mačak to uradi, a miš pobegne u rupu. Sutradan mačor dođe do rupe i poviče: • Ajde, mišu, izađi iz rupe da te pojedem! A miš odgovori: • Ma, pusti me, juče sam bio pijan, nisam znao šta govorim!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2473 od 26.03.2016 : Crnogorci
Pitaju Crnogorca: • Opišite sebe u dve reči! Crnogorac: • Lenčuga! • Ali, to je jedna reč ... • O tome ti pričam!
#1511 od 29.03.2015 : Svaštara
Porodica sedi za stolom i večera. Sin pita: • Tata, koliko vrsta sisa postoji? Otac začuden, ali ipak odgovara: • Pa sine, ... postoji tri vrste sisa. U dvadesetima, zenske grudi su kao dinje, okrugle i čvrste. U tridesetim i četrdesetim su kao kruške, još uvek lepe, ali po malo vise. Posle pedesete su kao luk! • Luk? • Da, kad ih vidiš, plače ti se.
#3124 od 18.11.2017 : Crnogorci
Zašto nema podgoričana u grad? • Zato što je svako izbacio status da je u Sutomore il` u Budvu!
#806 od 06.12.2014 : Pitalice
Šta je Zmaj? • Zmaj je legendarno čudovište koje se hranilo devicama. Poslednji je umro od gladi.
#2182 od 16.11.2015 : Plavuše
Odlučila plavuša da položi vozački, pa upisala autoškolu i na jednom času vožnje stala na benzinskoj pumpi. Dođe do nje prodavac da joj natoči gorivo i kaže joj kroz otvoren prozor: • Gospođice, morate ugasiti motor! Plavuša mu odgovori: • Gospodine, ugašen je, to se instruktor trese!
#944 od 23.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Budale i pečurke se ne sade. One same niču.
#821 od 09.12.2014 : Svaštara
Šef kaže novoj sekretarici: • Ne znate stenografiju, ne umete da kucate na tastaturi, niste učili strane jezike ... pa šta Vi uopšte znate? • Znam da radim prekovremeno!
#1238 od 07.02.2015 : Chuck Norris
Chuck Norris je uspeo da udari Kiklopa među oči.
#2395 od 01.02.2016 : Cigani
Zaboleo Cigu stomak pa ode on kod doktora. Opipava mu doktor stomak, pa pita: • Kakva ti je velika nužda? • Velika brate, velika, da nije ne bih ni došao. • Ne pitam te to, nego kakva ti je stolica? • Drvena, a i stara, vala propala skroz. • Ama, čoveče, razumeš li ti mene, koliko puta ideš napolje? • Od kada svane i ne ulazim u kuću do večeri. • Govno, Cigo, kakvo ti je govno? • Eee, gospon doktor, to još nisam probao.
#223 od 02.04.2013 : Svaštara
Skupilo se društvo iz škole i dogovaraju se gde će slaviti deset godina mature. Jedan od njih predloži: • Idemo kod "Pere" jer tu konobarice imaju najveće sise ... Posle 20 godina, opet se okupe i pitaju se: • Kuda ćemo? • Idemo kod "Pere" jer je tamo najbolja klopa ... Došla i 30. godišnjica mature: • Kuda ćemo? • Idemo kod "Pere" jer je tamo najeftinije piće ... Prošlo još deset godina i isto društvo se sprema da proslavi 40 godina mature: • Kuda ćemo? • Idemo kod "Pere" jer tamo imaju nove prozore i nema promaje ... I dok lupiš dlanom o dlan, dođe i pola veka od mature: • Kuda ćemo? • Idemo kod "Pere" jer tamo je hrana mekana, pa nam ne trebaju zubi ... I najzad, ono malo preostalih okupi se da dogovori susret povodom 60. godišnjice mature, i opet neko postavi pitanje: • Kuda ćemo? • Idemo kod "Pere"! Ostali u glas odgovaraju: • SUPER, TAMO NIKAD NISMO BILI!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo