dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Šta svraćao

#3065 od 25.09.2017 : Svaštara
Milojko pita Radojicu: • Pobratime, jesi li svraćao u onu novu kafanu? Radojica će na to: • Šta svraćao, ... povraćao.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2631 od 17.06.2016 : Svaštara
• Gde si sad? • Čekam bus. • Požuri. • Evo, probaću brže da čekam!
#1900 od 21.07.2015 : Pitalice
Šta je to peh? • To je kad posadiš pet hektara duvana, bude odlična berba, a žena popuši komšijin.
#1951 od 31.07.2015 : Svaštara
• Dobra ti ova rakija, od koga je? • Od komšije. • Je l' prodaje? • Jok, ostavlja podrum otključan.
#2692 od 25.07.2016 : Mujo i Haso
Mujo vodi ljubav s Meksikankom. Iznenada uđe Fata i vikne: • Mujo, šta to radiš?! A Mujo odgovori: • Karamba!
#951 od 24.12.2014 : Perica
Dobila Peričina sestra prvu menstruaciju i silno se uplašila, jer kako to već biva, niko joj nije pričao o tome. Sva uplašena, ode kod Perice i požali mu se. Perica, onako umno osmotri celu situaciju i kaže: • Koliko znam i kako mi ovo sve izgleda, seko, izgleda da su ti odsekli kitu.
#2195 od 17.11.2015 : Perica
Pita učiteljica Pericu: • Perice, kad je vreme za berbu jabuka? • Kad komšija nije kod kuće!
#2085 od 05.10.2015 : Chuck Norris
Ljudi su se popeli na Mesec, a Chuck Norris se popeo na godinu!
#287 od 26.06.2013 : Pitalice
Gde su najbolje i najlepše ribe na svetu? • U Photoshop-u!
#814 od 07.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Zapamtite: Kada kupujete bombonjeru, najvažniji su izgled i dobar najlon. ... Ipak će obići dosta kuća.
#2106 od 13.10.2015 : Pitalice
Šta je to vrhunac pijanstva? • Vrhunac pijanstva je kad na svojoj svadbi zagrliš taštu i pitaš: Brko, jebeš li šta?
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo