pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Nemaju kraj

#2508 od 27.03.2016 : Svaštara
Serije: • Španske imaju srećan kraj ... • Turske imaju tužan kraj ... • Indijske nemaju kraj ...
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2114 od 21.10.2015 : Svaštara
Šetaju Adam i Eva rajskim vrtom i razgovaraju: • Evo, voliš li me? • Naravno, dragi, pa koga bih drugog?
#1075 od 12.01.2015 : Crnogorci
Oženi se Crnogorac Bosankom i prve bračne noći, kad su došli u sobu, Bosanka se svuče i legne, a Crnogorac sedne na stolicu i prekrsti ruke: • Velju, da sam se oženio Crnogorkom, ona bi me sad izula! Ustane Bosanka, izuje ga i otrči nazad u krevet. Crnogorac i dalje sedi: • Velju, da sam se oženio Crnogorkom, ona bi mi sad noge oprala! Ustane Bosanka, opere mu noge i otrči nazad u krevet. Crnogorac i dalje sedi: • Velju da sam se oženio Crnogorkom, ona bi ... • E, bolan, a da sam se ja udala za Bosanca, on bi do sada i mene i tebe po triput!
#3338 od 17.07.2019 : Crnogorci
Šta bi se desilo kada bi Crnogorcima svetlele oči? • Beograd bi iz aviona izgledao kao Pariz.
#3167 od 05.02.2018 : Crnogorci
Zašto Crnogorac živi u jednosmernoj ulici? • Da ne bi morao da okreće glavu na obe strane dok prelazi ulicu!
#3190 od 28.02.2018 : Pitalice
Kako danas popovi počinju da pevaju? • Gospodi podiluj, gospodi podiluj ...
#3401 od 20.12.2021 : Crnogorci
Idu dva Crnogorca nekim planinskim putem, ... odjedanput jedan zastane, vrati se par koraka nazad i zgazi puža koji je bio na stazi iza njih! Drugi se iznervira: • Danilooo! Auu čoče, što uradi to?! • Aa, nervira me mnogo, prati nas još od Kolašina!
#1629 od 18.04.2015 : Svaštara
Na recepciji hotela mladi par želi da iznajmi sobu. Šef hotela ih pita: • Jeste li venčani? Mlada dama pocrvene i prošaputa: • Jesmo, ... oboje.
#12 od 11.03.2013 : Plavuše
Plavuša polaže diplomski ispit na medicini i profesor postavio nekoliko pitanja, a ona na sve odgovorila! Profesor joj kaže: • Čestitam, kolegice, položili ste. Samo, imam još jedno pitanje: „Koliko sperme izbacuje penis prilikom ejakulacije?“ Plavuša kaže: • Ne znam. • Pa pokušajte, kolegice, razmislite ... A ona mu odgovara: • Pa šta znam, gutljaj ili dva ...
#1748 od 04.06.2015 : Svaštara
Žika i Pera bili kao gastarbajteri u Nemačkoj. Posle godinu dana Žika se vratio kući pa ga pitaju prijatelji gde je Pera. Žika kaže: • Ostao je gore, otvorio dućan. • Pera otvorio dućan, pa kako, čoveče - svi se čude. • Pa lepo! Pajserom!
#1433 od 13.03.2015 : Aforizmi i grafiti
Svoje najveće tajne najbolje je deliti sa mužem. ... Znaš da nikome neće reći jer te nije ni slušao.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo