pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Izgleda da me ne razumeš

#3104 od 11.11.2017 : Svaštara
• Mama, imam nešto da ti kažem, izlazim sa komšijom Perom! • Molim? Pa, ... mogao bi otac da ti bude. • Ali mama, godine nisu važne! • Da, ... ali ja nisam ni mislila na godine, ... izgleda da me ne razumeš!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3296 od 01.11.2018 : Svaštara
Savet mog dede: • Ako te devojka prevari, neka padne seks pomirenja. Na kraju ostavi novac na krevetu i izađi kao gospodin.
#814 od 07.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Zapamtite: Kada kupujete bombonjeru, najvažniji su izgled i dobar najlon. ... Ipak će obići dosta kuća.
#2810 od 21.10.2016 : Bračni
Jednom davno živeo jedan mladić i zaljubio se, pa je pitao devojku: • Hoćeš li se udati za mene? Devojka je hladno odgovorila: • Ne! I tako je mladić živeo srećno do kraja života, išao u lov, išao u ribolov, igrao golf, gledao fudbal i pio pivo kad god je poželeo ...
#3308 od 12.01.2019 : Bračni
Žena zove muža na mobilni: • Možeš li da pričaš? • Mogu! • Onda slušaj ... !
#1607 od 15.04.2015 : Cigani
Šta peva mali ciga kad ga majka kupa? • Ne pomažeee voda majkooo ...
#535 od 05.11.2014 : Svaštara
Razgovaraju dva prijatelja: • Čoveče, ne mogu da spavam, dugujem na deset mesta. • Ja, od kako sam uzeo kredit, spavam kao beba – reče ovaj drugi. • Pa kako čoveče? – upita prvi. • Budim se na svakih sat vremena i plačem.
#1504 od 27.03.2015 : Cigani
Ode ciganin kod doktora da traži pomoć i kaže: • Ajd' bre, doktore, pomagaj, ljubim ti tebe. Mnogo kašljem! Doktor ga pita: • Pa je l' suvo? • Ne bre s' uvo, majke ti ga glupave, s' usta!
#2053 od 19.09.2015 : Doktori
• Doktore kašljem i teško dišem. • Pa je l' pušite cigarete? • Pušim, al' ne pomaže!
#2254 od 30.11.2015 : Mujo i Haso
Bili Mujo i Haso u nekom hotelu i preko noći ih izboli komarci. Žale se oni na recepciji, a recepcioner ih pita jesu li ostavili svetlo. • Jesmo, bolan - odgovoriše Mujo i Haso. • Ma, morate ugasiti, svetlo ih privlači - na to će recepcioner. I tako drugu noć oni ugase svetlo, kad u pola noći uleti u sobu svitac, a za njim još nekoliko njih ... Mujo viknu: • Bežimo Haso, evo ih sa baterijama!
#3177 od 15.02.2018 : Mujo i Haso
Mujo se jada Hasi: • Prodao sam ajfon ... • Prodao!? Pa, što tako brzo, ... tek si ga kupio ... ? • Ma pusti, prevarili su me, dali su mi korišćen, ... jabuka je bila zagrižena!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo