VICEVI SA NAJVIŠE GLASOVA

#457 od 28.06.2014 : Aforizmi i grafiti
Kada su se vratili u Srbiju mnogi su shvatili da je nostalgija ipak bolje rešenje.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 65 Ocena: 
#29 od 11.03.2013 : Cigani
Pita ekipa RTS-a cigu:
• Da li vam je bilo dobro za vreme Slobodana Miloševića?
• Pa, bilo je dobro ... Odem sa ženu u market, uzem salamu, 'leba, mleko za decu, sok frutela ...
• A kako vam je sada?
• Pa kako će da bude, ... kamera 'vamo, kamera tamo ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 65 Ocena: 
#104 od 15.03.2013 : Pitalice
Koja je razlika između babe na svadbi i Zvezde u Evropi?
• Baba može da odigra dva kola.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 65 Ocena: 
#2914 od 09.01.2017 : Plavuše
Idu ulicom Deda Mraz, veštica, glupa plavuša i pametna plavuša. Na zemlji leži sto evra. Ko će uzeti novac?
• Glupa plavuša - ovi ostali ne postoje!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 65 Ocena: 
#79 od 13.03.2013 : Zemunci
Ulazi Zamunac kod svog oca u kancelariju, pa onako sa vrata vikne:
• Ćale, pomagaj, imam problem u seksu!
• Kakav? - začudi se otac.
• Sad' ćeš videti!
Sin otvori vrata kancelarije i pozove svoju devojku da uđe unutra. Skinu se oni i kresnu se na očevom radnom stolu, pa uz radijator, pa treći put uz vrata. Posle toga oboje zapale po cigaretu, a otac će:
• Sine, ja tu ne vidim nikakav seksualni problem.
• Kako ne vidiš? Pa, jebote, nemam gajbu!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 65 Ocena: 
#1945 od 31.07.2015 : Cigani
Čuva Ciga ovce i svakog dana mu vuk pojede po jednu ovcu. Ciga se onda iznervira, iskopa veliku rupu i ubaci ovcu. Međutim, upadne i on u rupu, a u neko doba dođe vuk pa i on upadne. Dok su svo troje sedeli u rupi, začuje se ovca:
• Meee!
A Ciga će:
• Nema tu - Meee! - Zna se po koga je gospodin vuk došao!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 65 Ocena: 
#2839 od 10.11.2016 : Aforizmi i grafiti
Današnji ljudi su stvarno neverovatni! Danas sam bio u crkvi i video čoveka kako pali cigaretu od plamen sveće. Toliko sam bio šokiran da sam ispustio flašu piva.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 65 Ocena: 
#2335 od 04.01.2016 : Pitalice
Šta radi narkoman ispod jelke?
• Čeka paketić.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 65 Ocena: 
#2961 od 09.02.2017 : Perica
Žali se Perica mami:
• Mama, svi mi kažu da imam velike noge.
• Nemaš, sine. Ajde sad idi ostavi patike u garažu, pa dođi da ručaš.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 65 Ocena: 
#1390 od 08.03.2015 : Cigani
Ukrade Ciga komšiji kokošku i ode do obližnjeg potoka da je tu očisti i ispeče. Očerupao on kokošku, očistio je, naložio vatru i taman da je stavi na ražanj, kad se začu strogi glas:
• Ko je tamo, šta to radiš?
Istog trena Ciga baci onu kokošku u potok. Nakon nekoliko trenutaka iza grmlja izlazi policajac. Upita pandur Cigu sumnjičavo:
• Šta to radiš?
• Ništa.
• A otkud toliko perje tu?
• A to? Ma to kokoška otišla da se kupa, a ja ost'o da joj čuvam perje.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 65 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.