dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Najnoviji vicevi

Moja Knjižara Online
#1297 od 19.02.2015 : Aforizmi i grafiti
Čuvajte se negativaca. Oni nađu problem za svako rešenje.
#1296 od 19.02.2015 : Aforizmi i grafiti
Nekim ženama crveni karmin stoji kao seks, ... a nekim kao ajvar.
#1295 od 18.02.2015 : Mujo i Haso
Dolazi Fata ranije sa posla i zatiče Muju u spavaćoj sobi sa drugom ženom. Zgrabi ga za kalabaster i odvuče u garažu. Stavi mu kalabaster u bravarsku stegu, dobro ga pritegne i odvije ručicu sa stege. Potom uze testeru u ruku donese do Muje. Mujo se počne derati: • Stani bona, šta to radiš? Nećeš valjda ... zbog jedne sitnice, da mi ga odsečeš? Sa osvetničkim osmehom na licu Fata reče: • Jok ja, Mujo, ti ćeš, bolan, ... ja ću samo da zapalim garažu!
#1294 od 18.02.2015 : Svaštara
Pričaju dva sveštenika: • Joj, znaš šta mi se juče desilo?! Dođem u samostan i uđem časnoj sestri u sobu, a ona gola na krevetu. • I, šta si uradio? • Pa pokrio je, šta drugo. Šta bi ti uradio? • Pa, isto bi lagao ...
#1293 od 18.02.2015 : Mujo i Haso
Fata nad stolom razvlači kore za pitu, nagla se i, da prostite, dobrano naguzila. Dоšao Mujo s posla, ugleda Fatu kako mlati guzovima, zadigne joj suknju i na brzaka kresne. Fata se okrene, pogleda u Muju i kaže: • Ih, bolan, što si brz, već gotovo, a ni koru još nisam uspela razvuć! A Mujo reče: • Ma može i duže, samo žurim, trebo je Haso doć po bicikl! Fata: • Pa bio je već. Mujo: • I, jel se dugo zadržao? Fata: • Pa kako da ti kažem ... 4 kore!
Mali kuhinjski aparati
#1292 od 18.02.2015 : Svaštara
• Šta radiš u petak uveče? • Pa u to vreme obično idem na pivo. • A posle toga? • Pa, ... posle toga je ponedeljak.
#1291 od 18.02.2015 : Svaštara
• Zašto ste tako zabrinuti, komšija - upita konobar svog stalnog gosta. • A, i ti bi bio da ti sin napravi dete kućnoj pomoćnici ... • Ne sumnjam, ali koliko znam, vaš sin ima samo pet godina ... • Da, ali je ipak znao iglom da izbuši sve kurtone koje je našao u mojoj sobi.
#1290 od 17.02.2015 : Aforizmi i grafiti
Ko bude vozio sa više od dva promila alkohola, biće mu oduzet auto. Pešake će verovatno izuvati.
#1289 od 17.02.2015 : Perica
Pitali Pericu koju bi pre izabrao za ljubavnicu - učiteljicu ili bolničarku? • Učiteljicu - odgovara Perica. • A zašto? • Zato što učiteljica kaže: molim vas ponovite, - a doktorica kaže: molim sledeći.
#1288 od 17.02.2015 : Bračni
• Šta ti je to? • Koje? • To na kaputu? • Dugme? • Ne pravi se pametan. Ta dlaka, ... ne odgovara ni jednoj boji u krugu porodice i prijatelja!? • Jebi se! Hoćeš DNK analizu? • A kao smeš na analizu? • Odvratna si! Ja tebe nisam proganjao za tragove zuba na dupetu! • Rekla sam ti da je to od kera! • E pa i dlaka je od kuje!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo