dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ubacite deset evra

#702 od 22.11.2014 : Policajci
Krenuo naš ministar policije na put. Posle nekoliko minuta vožnje zaustavlja ga pandur: • Dobar dan gospodine, molim vašu vozačku i saobraćajnu ... aaa, pa to ste vi gospodine ministre, izvinite, molim vas, možete nastaviti put ... Na to će ministar: • Jao, nemojte tako, postupajte prema meni kao prema svakom drugom građaninu. Pandur odgovara: • Ok, nema problema, gospodine ministre, ubacite deset evra u saobraćajnu i možete da nastavite.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3385 od 24.09.2020 : Chuck Norris
Čak Noris je sagradio kuću u kojoj se rodio.
#2001 od 20.08.2015 : Crni humor
Gost pita konobara: • Šta imate danas najbolje za ručak? • Turski gulaš. Kad je već pola pojeo, upita konobara koji je prolazio: • A zašto se to zove Turski gulaš? • Pa, pas se zvao Sultan ...
#723 od 26.11.2014 : Aforizmi i grafiti
Osmeh i srednji prst - dve stvari koje ceo svet razume.
#263 od 09.06.2013 : Cigani
Kako Ciga teši devojku kad raskinu? • Možemo i dalje da budemo brat i sestra, ako 'oćeš!
#2137 od 30.10.2015 : Aforizmi i grafiti
Nađi devojku sa mozgom, pičku ima svaka.
#681 od 19.11.2014 : Aforizmi i grafiti
Političari nisu krivi što je narod bez posla. Narod je kriv što su ti političari na poslu.
#2021 od 03.09.2015 : Crni humor
Vozio dečak bicikl pored reke, ali mu pukne guma, pa padne u reku i udavi se. Dečakov otac je održao sledeći govor na sahrani: • Rodio si se zbog pukle gume i zbog nje si umro.
#672 od 18.11.2014 : Plavuše
Ode plavuša na logorovanje sa društvom. Podele zadatke ko šta treba da uradi. Plavuša dobije zadatak da upali logorsku vatru. Uzme šibice i počne da pali ali ni jedana da se upali. Dođe vodič društva i pita: • Hej, vidim imaš nekih problema sa paljenjem šibica?? A plavuša ko plavuša, kaže mu: • Ma nemam pojma što sad neće, svaku šibicu sam kod kuće probala i svaka je radila.
#988 od 30.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Ako želite da ostavite drogu ili rakiju, ostavite ih kod mene.
#1456 od 18.03.2015 : Aforizmi i grafiti
Nisu svi iste sreće, ... nekog u kafani pogodi pesma, a nekog flaša ...
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo