dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Žena i švalerka

#3084 od 29.10.2017 : Pitalice
Koja je razlika između žene i švalerke? • Švalerki možeš da se žališ na ženu, a čik probaj ženi da se žališ na švalerku!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1459 od 18.03.2015 : Aforizmi i grafiti
Pušite, pijte, hranite se nezdravo, ... jer glupo bi bilo da umrete samo od stresa ...
#1852 od 04.07.2015 : Pitalice
Šta kaže mladić kad ode u apoteku da reklamira neispravne kondome? • Ne valjaju - pucaju! A šta kaže penzioner? • Ne valjaju - spadaju!
#1024 od 04.01.2015 : Bračni
Čovek se vraća kući sa poslovnog puta dan ranije. Prošla je ponoć. Vraćajući se kući pita taksistu, da li bi hteo da mu bude svedok, jer misli da ga žena vara, na šta taksista pristane, uz uslov da mu plati 100 Eura. Došavši kući, obojica se tiho ušuljaju u spavaću sobu. Muž upali svetlo, baci ćebe s kreveta i ugleda ženu sa ljubavnikom. Ljut uzme pištolj i prisloni ga ljubavniku na glavu. Žena poviče: • Ne pucaj, lagala sam ti da sam nasledila novac. ON je platio BMW kog sam ti dala, ON je platio jahtu, ON je platio godišnje karte za utakmice, ON je platio kuću na jezeru, čak plaća i mesečne račune. Negodujući, muž spusti pištolj, pogleda taksistu i upita: • Šta bi ti uradio? Taksista odgovori: • Pokrio bih ga ćebetom, da se ne prehladi.
#279 od 12.06.2013 : Perica
Učiteljica: • Deco, kada bi ste na ulici našli pare i mozak, šta bi ste uzeli? Perica: • Ja pare .. Učiteljica: • E pa ja bi mozak ... Perica: • Pa dobro, svako bira ono što mu fali!
#2885 od 18.12.2016 : Svaštara
Odlučila dva pedera da dobiju dete. Našli su ženu koja će da rodi, pomešali svoju spermu i uradili veštačku oplodnju u klinici. Posle 9 meseci rodi im se sin. Otišli su u porodilište da vide sina, a tamo 20 beba i sve plaču, samo se njihov sin smeje. Pederi će: • Vidi, sve bebe plaču a naš sin se jedini smeje, zar to nije super?! Tad naiđe medicinska sestra: • Nemojte se prerano radovati, morate ga čuti kada mu izvučemo cuclu iz guzice!
#3031 od 18.07.2017 : Babe
Ulazi baba u sex shop i pita: • Doooobaaaarrr dan, iiimmate li vvviiiibratorrr maaarke S&S? • Imamo - kaže prodavac. Na to će baba: • Rrrreciii miii kkaakooo seee gaaaasi?!
#1132 od 21.01.2015 : Svaštara
SMS prepiska: • Ćao ljubavi, šta radiš? • Evo, spremam se da idem na spavanje. A ti? • Evo me u klubu, đuskam iza tebe.
#2736 od 22.08.2016 : Pitalice
Kako se zovu deca rođena devet meseci posle letovanja? • Morski plodovi.
#3415 od 15.02.2026 : Policajci
Ulazi pandur u biblioteku, a bibliotekarka će: • Počela kiša, a?
#1728 od 03.06.2015 : Pitalice
Zašto Italijani nikad ne roštiljaju? • Zato što im špagete ispadaju kroz rešetke.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo