Milko i Tito

#3006 od 24.03.2017 : Pitalice
Koja je razlika između Milka Ðurovskog i Tita?
• Milko je zajebao Zvezdu, a Tito Budućnost, Napredak i Jedinstvo!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 80 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2948 od 29.01.2017 : Cigani
Pitali Cigu:
• Kako se ti, Cigo, slažeš sa svojom Milevom?
• Dobro. Prvo ja slažem nju, pa ondak ona slaže mene.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 160 Ocena: 
#2187 od 17.11.2015 : Babe
• Gde ideš to baba?
• Idem do groblja sine.
• A, je l' se vraćaš?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 33 Ocena: 
#1315 od 21.02.2015 : Cigani
Sretnu se dva cigana:
• Jesi čuo da je ubijen Versaće?
• Koji, jel' original?!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 48 Ocena: 
#3376 od 06.02.2020 : Svaštara
Naučnici su rešili da naprave jedan socijalni eksperiment. Izabrali su dva pusta ostrva. Na jednom ostrvu su naselili 25 muškaraca i jednu ženu, a na drugom 25 žena i jednog muškarca. Posle tri meseca rešili su da vide rezultate. Prvo su otišli na ostrvo sa 25 muškaraca i jednom ženom. Ostrvo je bilo sređeno, prelepe brvnare, putevi, kanalizacija, vodovod. U centru sela tron, a na njemu sedi žena i viče:
• Milenkooo! Dolazi ovamo! Kojim peskom posipaš tu stazu?
• Žutim!
• A, šta sam ja rekla?
• Crvenim ...
• Tako je Milenko! Crvenim! Ček da vidim, koji si na spisku ... peti ... eee, sad ćeš da budeš dvadeset i peti, za kaznu! Ajd' sad nazad na posao!
Naučnici su seli u čamce i krenuli ka ostrvu na kojem je 25 žena i jedan muškarac ... Ostrvo je bilo u totalnom haosu! Blato i prljavština, napola srušene kuće, na sred sela palma, na njoj muškarac, a pod palmom žene stoje i viču:
• Vasoooo! Silazi! Prošlo je pet minuta!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 336 Ocena: 
#2637 od 21.06.2016 : Pitalice
Šta je to cunami?
• Puna plaža ljudi, a nigde žive duše!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 50 Ocena: 
#1866 od 07.07.2015 : Svaštara
Pričaju dva pezionera:
• U čemu je razlika između WC-a i groba?
• Pa, ne znam.
• Sve ti je to isto - kad se mora, mora se.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 28 Ocena: 
#2730 od 19.08.2016 : Mujo i Haso
Mujo i Fata na odmoru u Crnoj Gori, kad god su u restoranu, Fata uvek naručuje mešano meso i ostala dobra jela, a Mujo samo salate. Primeti to konobar posle nekoliko dana pa pita Fatu:
• Gospođo, dozvolite mi da Vas pitam, zašto Vi uvek naručujete samo mešano meso, a Mujo samo salate?
Fata će na to:
• Pa, kad jebe k`o zec, neka i jede k`o zec!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 43 Ocena: 
#2378 od 22.01.2016 : Doktori
Dođe peder kod lekara i kaže mu:
• Doktore, boli me guza ...
• A gde Vas tačno boli?
• Pa ovde, baš na ulazu ...
• E, pa u tome je problem! To treba da bude izlaz, a ne ulaz!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 33 Ocena: 
#2179 od 16.11.2015 : Zemunci
Šta Zemunski studenti najčešće polažu?
• Kauciju!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 57 Ocena: 
#59 od 12.03.2013 : Policajci
Pandur zaustavi vozača i kaže:
• Ja tebi četvrti put vičem da ti nešto curi iz kola!
Vozač će na to:
• A ja tebi opet kažem da je ovo cisterna za pranje puteva!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 54 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.