pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Klitoris, godišnjica braka i WC šolja

#51 od 11.03.2013 : Pitalice
Šta imaju zajedničko klitoris, godišnjica braka i WC šolja? • Muškarci ih uvek promaše.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1230 od 05.02.2015 : Piroćanci
Došao Piroćanac kod svog prijatelja, takođe Piroćanca, u posetu i ovaj ga pita da li hoće kafu. Čovek odgovara potvrdno a domaćin zagreje vodu i ubaci zrno kafe. Posle nekoliko dana ovaj drugi Piroćanac uzvrati posetu prvom a domaćin zagreje vodu za kafu i veže jedno zrno na konac pa ga umače u paru. Pita ga prijatelj: • Je li bre, zašto tako kuvaš kafu? • Ma bila mi ona tvoja mlogo jaka, pa ja da skuvam slabiju.
#1285 od 16.02.2015 : Mujo i Haso
Mujo Fati šalje poruku: • Šta je to u tvojim venama što me tera tuđim ženama? A Fata odgovori: • Isto što i u tvojim mudima što me tera tuđim ljudima.
#2418 od 12.02.2016 : Mujo i Haso
Mujo i Fata razgovaraju posle pokušaja seksa: • Ovo mi se nikad nije dogodilo! • Mujo moj, događa se to i drugima. • Drugima da, ali meni ne! • Pa ni meni se testo ne digne svaki put ... • I šta radiš? • Umesim drugo. • Ali ja nemam drugog? • Imam ja!
#3267 od 16.05.2018 : Pitalice
Zašto piješ Sinalko? • Jer je iste boje kao moji zubi!
#1792 od 18.06.2015 : Policajci
Mladić se vozi u novom autu. Levom rukom drži volan, a desna ruka mu je između nogu plavuše koja sedi pored njega. Zaustavi ga saobraćajac i kaže: • Ne bi li ti radije upotrebljavao obe ruke? • A kako bih onda vozio?
#1497 od 26.03.2015 : Mujo i Haso
Hodaju Mujo i Haso ulicom. Zaskoči ih pljačkaš i zatraži sav novac koji imaju. Obojica brzo izvade novčanike i počnu da vade novac. Na to se Mujo okrene prema Hasi i pruži mu jednu novčanicu: • Bolan Haso, evo ti onih 100 evra koje ti dugujem ...
#3061 od 16.09.2017 : Cigani
Pitaju Cigu: • Šta bi radio da imaš milion evra? Ciga će: • Čuj radio, ... Uživao bih, čoveče!
#1982 od 16.08.2015 : Doktori
Nakon ginekološkog pregleda doktor se obraća pacijentkinji: • Rekli ste da imate prijatelja građevinara? Pacijentkinja: • Da! Ginekolog: • E pa, može se reći da je gospodin građevinar postavio kamen temeljac.
#2089 od 08.10.2015 : Oglasi
Tražim bebisiterku da mi čuva žensko dete i povremeno pripazi malog! Šifra: Napaljeni tata.
#1302 od 20.02.2015 : Mujo i Haso
Legnu Fata i Mujo u krevet. Mujo počne milovati Fatu po grudima i kaže: • Kad bi ove sise mogle nositi mleko, ne bi nam uopšte trebale krave. Zatim joj počne milovati zadnjicu i kaže: • Kad bi ova guzica mogla nositi jaja, ne bi nam trebale kokoške. Tada ga Fata uhvati za mlitavu muškost i kaže: • Kad bi ovaj tvoj mogao stajati pravo, ne bi nam uopšte bio potreban tvoj prijatelj Haso.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo