dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Sira sa rupicama

#348 od 19.08.2013 : Perica
Kaže Perica mami: • Zašto si mi donela sir sa rupicama kad znaš da ga ne volim?! A mama će na to: • Pa ti pojedi sir, a rupice ostavi!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1525 od 31.03.2015 : Perica
Na času istorije galami nastavnik na Pericu: • Znaš li ti, neznalice, da je Abraham Linkoln u tvojim godinama bio odličan učenik? A Perica će: • A znate li Vi da je Abraham Linkoln u Vašim godinama bio predsednik Amerike?
#1904 od 21.07.2015 : Perica
Otac pita Pericu: • Kako stojiš u školi? • Fino, tata - odgovori Perica - Svaki dan u drugom ćošku!
#1172 od 29.01.2015 : Crni humor
Nađu dva kostura motor na groblju: • Hajde da se provozamo - kaže prvi. A drugi kostur kaže: • Važi, sačekaj me tu, odmah se vraćam. Vraca se on i nosi krst, a prvi ga pita: • Šta će ti to? A ovaj će na to: • Ne idem nigde bez lične karte.
#3335 od 15.05.2019 : Svaštara
Branilac vozača koji je naleteo na pešaka i pobegao obrazlaže pred sudom: • Gospodine sudija, povređeni je verovatno bio neoprezan. Moj klijent je iskusan vozač. Vozi više od dvadeset godina! • Ako govorimo o iskustvu - umeša se protivnički advokat - onda moram reći da je moj klijent pešak već više od pedeset godina ...
#1258 od 11.02.2015 : Babe
Skinula baba gaće i raširila noge pred dedom, a deda kaže: • Skupi baba te noge, sakrij to groblje! A baba će njemu: • E moj deda, u moje groblje možda još neko i zađe, a tvog mrtvaca iz groba niko dići neće!
#1161 od 27.01.2015 : Mujo i Haso
Vratila se Fata od ginekologa, pa je Mujo pita: • Kako pica? • Dobro. • Kako sise? • Dobro. • Kako šupak? • E, za tebe ga nisam pitala.
#1404 od 09.03.2015 : Doktori
Doktor se nakon pregleda obraća jednom pacijentu: • Vama je potreban savršen mir. Prepisaću vam ove tablete za živce. Tri puta dnevno ih dajte svojoj ženi.
#2120 od 23.10.2015 : Svaštara
• Nabroj mi pet vrsta piva. • Zaječarsko, Lav, Hajneken, Staropramen i Jagodinsko. • Dobro, a sada mi nabroj pet vrsta kondoma. • Durex, ... ? • Ne ide, aa? • Ne. • Ne znaš? • Ne znam. • Pa, da manje piješ, a više jebeš, znao bi!
#843 od 12.12.2014 : Plavuše
Ulazi plavuša u prodavnicu i traži: • Litar kisele vode, molim! • Ne kaže se kisele vode nego mineralne – ispravi je prodavac. • Dobro. Pored mineralne vode, dajte mi jedne mineralne krastavce i, molim vas, skinite taj mineralni osmeh s lica.
#885 od 18.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Nije težak put do slave. Težak je put od slave do kuće.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo