pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Samo napred

#2764 od 10.09.2016 : Mujo i Haso
Sretne Mujo Hasu kako sedi u kolima, pita ga: • Šta radiš? • Evo, učim da vozim u rikverc. • Aha, ... samo napred!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#721 od 26.11.2014 : Policajci
• Tata, planiram da se bavim organizovanim kriminalom - reče Perica. • Privatni sektor ili državni? - upita otac.
#3024 od 16.07.2017 : Cigani
Zaustavi policajac Cigu, koji je prebrzo vozio, i kaže mu: • Pijani ste! • Nisam! • Dunite u balon! • Ne mogu, imam astmu. • Onda hajdete sa mnom u stanicu da vam uzmemo krv! • Ne mogu, imam leukemiju. • Onda izađite da hodate po liniji! • Ne mogu, ... pijan sam - odgovori Ciga.
#389 od 07.12.2013 : Životinje
Razgovaraju dve krave na livadi: • Muuu, al' je ova trava dobra! - kaže prva. • Muuu, smotaj i meni jedan! - kaže druga.
#798 od 05.12.2014 : Crni humor
Vodi pandur jednog čoveka u zatvor. Čuje se galama i pita on policajca: • Kakva je to galama? • Ma ništa, kolege izvršavaju smrtnu kaznu na električnoj stolici. • A zašto osuđenik toliko viče? • Nestalo struje pa ga dovršavaju na sveću!
#2294 od 16.12.2015 : Svaštara
Nakon smrti, došla tri prijatelja k Bogu u raj. Pre ulaska, Bog svoj trojici postavi isto pitanje: • Da li ste ikada prevarili svoje žene? Prvi reče: • Jeste da sam imao prilike, ali bio sam jak i nisam nikada prevario svoju ženu! • Dobro, onda ćeš ti u raju voziti najnoviji Mercedes i uživati u svim čarima raja - odgovara Bog. Drugi će: • Ja jesam, ali samo dva ili tri puta, bila je situacija, nisam mogao odoleti i mislio sam, zašto da ne? • Eee, ti ćeš voziti bickl – nastavlja Bog. Treći: • Ooooo, pa ja sam je varao svaki put kad je bila prilika, a bilo ih je puno ... • Tebi onda koturaljke - odlučno će Bog. I tako, jednog dana vozi se treći na koturaljkama, sretne prvoga s Mercedesom, a ovaj plače. Kaže mu treći: • Pa ti nisi normalan! U raju si, imaš novi predivni mercedes, klima, bela koža, stereo, sve što raj daje ti dobijaš i još plačeš. Šta bih onda ja morao da kažem? Na to će prvi: • I ti bi plakao da ti je žena malo pre prošla na koturaljkama ...!
#1853 od 04.07.2015 : Babe
Došla baba u mušku javnu kuću i pita: • Deco, mogu li za 50 evra dobiti kakvog momka? Tip kaže: • Dobro, bako, naći ćemo nešto. Daju baki intelektualca. Kad se baba vrati iz sobe, poče da se žali da je prevarena. Šef će na to: • A šta bi ti za 50 evra? Da ti dam kamiondžiju?
#1281 od 16.02.2015 : Perica
• Perice, odakle ti taj prsten? - pita majka. • Našao sam ga na ulici! • Pa zašto ga nisi odneo policiji? • Pa, nisam smatrao da je to potrebno - na to će Perica. • Šta? Nisi smatrao da je to potrebno! Zbog čega?. • Pa zato što je na prstenu ugravirano: "ZAUVEK TVOJ".
#3267 od 16.05.2018 : Pitalice
Zašto piješ Sinalko? • Jer je iste boje kao moji zubi!
#1168 od 28.01.2015 : Oglasi
Učiteljica pita Pericu: • Kupujem, kupuješ, kupujemo, kupujete, ... koje je to vreme? • To je vreme rasprodaje - odgovori Perica.
#2653 od 29.06.2016 : Pitalice
Kako se zove žena Brus Lija? • Brusilica
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo