Reći ću ti sutra

#2135 od 30.10.2015 : Mujo i Haso
Pita Mujo Hasu:
• Znaš li ti, Haso, zašto majmuna drže u neizvesnosti?
• Ne znam, bolan.
• E, reći ću ti sutra!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 26 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2108 od 19.10.2015 : Kompjuteraši
Pita sin oca programera:
• Tata, šta je to brak?
Otac odgovara:
• Sine, hoćeš da ti objasnim šta je to brak? Pa ovako, zamisli da imaš brzi, besplatni Internet bez limita koji otvara samo jedan sajt ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 42 Ocena: 
#810 od 06.12.2014 : Doktori
Plaćam svom psihijatru da me prati na fejsbuku. Tako preskačemo dosadne seanse, a on mi posle samo pošalje lekove.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 22 Ocena: 
#2294 od 16.12.2015 : Svaštara
Nakon smrti, došla tri prijatelja k Bogu u raj. Pre ulaska, Bog svoj trojici postavi isto pitanje:
• Da li ste ikada prevarili svoje žene?
Prvi reče:
• Jeste da sam imao prilike, ali bio sam jak i nisam nikada prevario svoju ženu!
• Dobro, onda ćeš ti u raju voziti najnoviji Mercedes i uživati u svim čarima raja - odgovara Bog.
Drugi će:
• Ja jesam, ali samo dva ili tri puta, bila je situacija, nisam mogao odoleti i mislio sam, zašto da ne?
• Eee, ti ćeš voziti bickl – nastavlja Bog.
Treći:
• Ooooo, pa ja sam je varao svaki put kad je bila prilika, a bilo ih je puno ...
• Tebi onda koturaljke - odlučno će Bog.
I tako, jednog dana vozi se treći na koturaljkama, sretne prvoga s Mercedesom, a ovaj plače. Kaže mu treći:
• Pa ti nisi normalan! U raju si, imaš novi predivni mercedes, klima, bela koža, stereo, sve  što raj daje ti dobijaš i još plačeš. Šta bih onda ja morao da kažem?
Na to će prvi:
• I ti bi plakao da ti je žena malo pre prošla na koturaljkama ...!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 37 Ocena: 
#1420 od 11.03.2015 : Chuck Norris
Telefon je izumeo Aleksandar Graham Bell 1875. godine. Kad ga je sklopio video je da ima dva propuštena poziva. Zvao ga je Chuck Norris.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 52 Ocena: 
#2526 od 08.04.2016 : Cigani
Ulovio Ciga jegulju, a ona ogromna ... Stavlja je u torbu, ne može da stane, stavlja je u džak, opet joj viri rep ... Doseti se on i obmota je  oko struka, a glavu stavi napred. Uz put svati u kafanu da proslavi dobar plen i napije se samo tako. Kad mu se pripišalo, ode u WC, mrtav pijan ..., greškom uhvati jegulju za glavu i kaže:
• Da siiii mlitaaav ... to znam, ... da siiii ljigaaav ... i to sam znao, ... al' da imaš plave oči ... jeb'o mater ako sam to znao ...!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 144 Ocena: 
#3415 od 15.02.2026 : Policajci
Ulazi pandur u biblioteku, a bibliotekarka će:
• Počela kiša, a?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 29 Ocena: 
#3287 od 27.10.2018 : Aforizmi i grafiti
Danas radnici istovaraju neku robu iz kamiona, ja stanem kraj njih i zapalim cigaru, ko ga jebe, ... neka narod misli da sam im šef!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 100 Ocena: 
#2428 od 22.02.2016 : Lala i Sosa
Pita Sosa Lalu:
• Lalo, kada bi znao da ti je ostalo još samo pola sata života, šta bi radio?
• Ta, vodio bih ljubav sa tobom, Soso!
• Lepo, a ostalih 25 minuta?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 89 Ocena: 
#1183 od 30.01.2015 : Zemunci
Došao Zemunac na more. Odluči on da nauči sina da pliva. Baci ga u more, a mali potone. Stavi mu „mišiće“, opet ga baci u vodu i mali opet potone. Stavi mu i šlauf, pokuša ponovo – mali opet potone. Nema druge, još i peraje – mali opet potone. Gleda to drugi Zemunac sa obale pa pita:
• Tebra, a kol'ko mu teška ona kajla oko vrata?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 48 Ocena: 
#934 od 21.12.2014 : Međunarodni
Vozi Mujo kamion kroz Sloveniju. Piči on tako, kad ga zaustavi policajac. Kaže policajac:
• Drug, migalec Vam ne dela!
Izađe Mujo van, gleda okolo i čudi se. Policajac ga spopao:
• Drug, pogledajte, migalec Vam ne dela!
Mujo gleda okolo sav u čudu. Opet će policajac:
• Migalec Vam ne dela!
Kad se Mujo prodera:
• Ma, jebo te migalec, gledam gde mi je prikolica!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 54 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.