dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ne može da stane

#3017 od 07.06.2017 : Mujo i Haso
Rešavaju Haso i Mujo ukrštene reči: • Jedno povrće - pita Haso. • Kupus - kaže Mujo. • Nije, Mujo, ne može da stane. • Uzmi manju glavicu - Mujo će pobedonosno.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2498 od 27.03.2016 : Aforizmi i grafiti
Bolje virus sa porno sajta, nego od porno glumice.
#369 od 31.10.2013 : Plavuše
Žali se plavuša majci: • Mislim da me muž vara. • A zašto to misliš? • Pa, ova naša deca uopšte ne liče na njega!
#1071 od 12.01.2015 : Mujo i Haso
Pao Mujo na ispitu iz književnosti pa onako nasekiran prošao pored biste Alekse Šantića i opsovao: • Jebem te, Andriću, i tebe i tvoj Gorski vijenac!
#2948 od 29.01.2017 : Cigani
Pitali Cigu: • Kako se ti, Cigo, slažeš sa svojom Milevom? • Dobro. Prvo ja slažem nju, pa ondak ona slaže mene.
#1000 od 31.12.2014 : Bračni
Istraživanja su pokazala, da za svađu u braku nikad nije kriva samo jedna strana. Krivica je fifti - fifti, potpuno podeljena. 50% je kriva žena, a 50% tašta.
#2211 od 21.11.2015 : Perica
Dolazi Perica iz škole neraspoložen: • Šta je bilo Perice? Koji ti je predmet u školi danas bio najteži? • Klupa! Pala mi je na nogu.
#1353 od 01.03.2015 : Perica
Dobio mali Perica za domaći da nacrta nešto na temu narodne pesme. Svi crtali Marka Kraljevića i slične stvari, kad dođe učiteljica do Perice, a on nacrtao tipa koji sedi na lišću ispod drveta i drka. • Iju, Perice, šta je to, sram te bilo?! Koja je to narodna pesma? • Jesen dođe, ja se ne oženih.
#1784 od 16.06.2015 : Mujo i Haso
Sretnu se Mujo i Haso u gradu i Haso kaže Muji: • Jarane, vidio sam ti malog Mujicu danas, ušao je čini mi se u pubertet, ... je li? Mujo ljutito odgovori: • Kakav bolan pubertet, jebaću mu mater kretensku, ... ja ga posl'o da uđe u pekaru po burek, ... a on će meni ulazit' u pubertet!
#1249 od 09.02.2015 : Životinje
Upao miš u flašu s vinom, počeo da se davi, pa zamolio mačora: • Ej, mačak, molim te, izvuci me odavde, makar me sutra pojeo! Mačak to uradi, a miš pobegne u rupu. Sutradan mačor dođe do rupe i poviče: • Ajde, mišu, izađi iz rupe da te pojedem! A miš odgovori: • Ma, pusti me, juče sam bio pijan, nisam znao šta govorim!
#2271 od 05.12.2015 : Mujo i Haso
Otišli Fata i Mujo u Ameriku. Dali im Amerikanci sve, samo im rekli da kad dobiju dete moraju dati neko američko ime. Rodila Fata sina i otišao Mujo da ga upiše u knjigu rođenih. Kada se vratio pita Fata: • Kako mu je ime? • Sjedinjene Američke Države - odgovori Mujo! • Pa kako ćemo ga zvat, bolan Mujo? • Esadeee, Esadeee, ...
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo