dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Što bežite iz Sirije

#2022 od 03.09.2015 : Međunarodni
• Dobar dan, ako može par pitanja, imate li vi "Parove"? • No. • A "Farmu"? • No. • A "Maldive"? • No, no! • Pa što onda bežite iz Sirije?
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#754 od 02.12.2014 : Crnogorci
Kako se crnogorska mačka javlja na telefon? • Alo, ođe leopard!
#3387 od 24.09.2020 : Crnogorci
Objavili Crnogorci rat Kinezima i skupili se na jednom mestu da malo porazgovaraju. Jedan Crnogorac pita: • A, đe je ta Kina? Drugi odgovara: • To je tamo daleko, iza sedam mora i sedam gora. • A, kol`ko nji` ima? • Oko dvije milijarde. • Auuu, a đe da sahranimo tol'ki narod?
#2085 od 05.10.2015 : Chuck Norris
Ljudi su se popeli na Mesec, a Chuck Norris se popeo na godinu!
#2394 od 31.01.2016 : Plavuše
Razgovaraju dve plavuše: • Vidiš ti, svake godine se sve manje beba rađa. • Da, zato nam opada mentalitet!
#707 od 23.11.2014 : Lala i Sosa
Predao Lala mleko i jave mu iz mlekare da su mu napokon platili. Zovne on bankarsku službenicu u osam ujutru i pita: • Dobro jutro, Lala ovde, jesu mi legle pare na račun? Bankarska službenica proveri i potvrdi: • Jesu, gospon Lalo! Zove Lala svaki sat do kraja radnog vremena i isto pita: • Dobar dan, Lala ovde, jesu mi legle pare na račun? Iznervirana službenica banke u četiri posle podne nakon desetog poziva izdere se na telefon: • Jesu Lalo, pa rekla sam ti već deset puta! Nemoj biti dosadan! Lala se veselo nasmeja i odgovori: • Ta, to ja samo da vidite kako je nama kad nas zovete za kredite!
#1553 od 05.04.2015 : Mujo i Haso
Huso radio kao sluga kod nekog bogatog bračnog para u Americi. Jedne noći njih dvoje odoše na neku zabavu, a njemu dali slobodno veče. Oko ponoći otvaraju se ulazna vrata, Huso iz dnevne sobe panično upita: • Ko je? • Ja sam! - kaže gospođa i nastavi - Vratila sam se ranije, bilo mi je dosadno, a muž je ostao da pije sa svojim dosadnim prijateljima! Kada je ušla u sobu zateknu Husu kako pijucka pivo, jede čips i gleda porniće na TV-u. Njoj odmah počne srce ubrzano da lupa, pa ga uzbuđeno upita: • Huso, da li bi mogao da skineš moju haljinu? • Odmah gospođo! Malo kasnije: • Huso, da li možeš sad skinuti moje haltere i mrežaste čarape? • Naravno gospođo! • Huso, da li bi sad skinuo moje gaće i grudnjak? • Evo odmah, gospođo! • Huso, poslednji put te upozoravam, bićeš otpušten ako te još jednom uhvatim da nosiš moje stvari.
#2774 od 20.09.2016 : Piroćanci
Pitali Piroćanca kako je moguće da tako loše zna gramatiku srpskog jezika, a on odgovori: • E, bate, da je Vuk Karadžić rođen u Pirot, ja bi vi bio lektor na Er-Te-Es!
#3318 od 03.03.2019 : Cigani
Kaže mali Ciga ocu: • Tata, treba mi sto dinara. Na to će tata Ciga: • Treba ti, sine, treba ti ...
#1587 od 11.04.2015 : Mujo i Haso
Ulazi Mujo u krevet pijan kao torba. Mujo: • Fato, baš nam je dobro! Fata: • Tebi možda je, a meni je zlo od tebe! Mujo: • Dušo, matičar je rekao u dobru i zlu, opusti se i spavaj! Fata: • A rekao je i dok nas smrt ne rastavi, pa se ti opusti i spavaj!
#382 od 07.12.2013 : Svaštara
• Srce moje, šta ima za ručak? • Ništa, mužiću moj! • Pa i juče je bilo ništa?! • E, pa skuvala sam za dva dana!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo