pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Otvara samo jedan sajt

#2108 od 19.10.2015 : Kompjuteraši
Pita sin oca programera: • Tata, šta je to brak? Otac odgovara: • Sine, hoćeš da ti objasnim šta je to brak? Pa ovako, zamisli da imaš brzi, besplatni Internet bez limita koji otvara samo jedan sajt ...
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2046 od 18.09.2015 : Cigani
Sa čim' Ciga jede pljeskavicu? • Sa zadovoljstvom!
#1717 od 28.05.2015 : Svaštara
Sprema se kćerka za izlazak i oblači minić. Dođe joj mama i kaže da napolju ima mnogo silovatelja. Kćerka joj odgovori: • Ako me neko napadne, ja ću podignuti suknju, a on će spustiti pantalone i ... pogodi ko će brže da trči ...!
#1151 od 25.01.2015 : Doktori
Dolazi neki čovek u apoteku i danima maltretira apotekare da mu daju neki lek protiv kijanja. Oni mu par dana davali neke lekove, ali ni jedan ne deluje pa on im svakog dana drži kritike po pola sata. Sledećeg dana dolazi ponovo i traži novi lek protiv kijanja. Jednom apotekaru dopizdelo, dade mu ricinus i reče da odmah popije pola bočice što ovaj i uradi. Izađe davež iz apoteke i pita ga kolega: • Zašto mu to dade!? Da li si lud!? A ovaj će: • Neka kine sada ako sme!
#1384 od 07.03.2015 : Svaštara
Ćerka odluči da upozna roditelje sa svojim dečkom na večeri. U jednom trenutku, k’o iz topa, otac pita dečka: • Je li klipane, osim što uništavaš život moje ćerkice, čime se još baviš? • Ah, ničim, živim od danas do sutra, od kafane do kafane, zajebavam se i tako ... Tada će majka: • Pa hvala Bogu, tako će i naša ćerka imati vremena da nađe drugog. Na to će ćerka: • Neću imati vremena, mama, trudna sam.
#3138 od 02.12.2017 : Oglasi
Posedujem kiseli kupus u glavicama, ovogodišnji! Potreban partner sa mlevenim mesom za zajedničko ulaganje u sarmu!
#2960 od 08.02.2017 : Perica
U školi, učiteljica pita Pericu: • Perice, nabroj mi pet stvari koje sadrže mleko. • Učiteljice, ovako: sir, kajmak, puter i babine dve krave!
#1208 od 01.02.2015 : Perica
Učiteljica zadala temu za pismeni zadatak: „Da sam direktor ...“. Svi pišu, samo Perica ne piše. Učiteljica upita: • Zašto ne pišeš, Perice? • Pa, čekam sekretaricu.
#2208 od 20.11.2015 : Svaštara
Dva pedera u "poslu", kad će jedan od njih: • Brate, ja bi sišo. • Pa siši, ko ti brani!
#469 od 23.07.2014 : Pitalice
Šta je to: krv pije, vampir nije; ima krila, a ne leti! • Ulošci.
#56 od 11.03.2013 : Životinje
Uhvatio vuk zeku. Sretne ga lija pa ga pita: • Šta ćeš da radiš sa zekom? • Praviću rakiju. - odgovori vuk. • Kako to? - upita lija. • Pa kad oni mogu da prave pivo od jelena, mogu i ja rakiju od zeca. - odbrusi vuk.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo