pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Zgodan ti bivši

#2565 od 08.05.2016 : Crnogorci
Kako Crnogorac ostavlja devojku? Kaže joj: • Zgodan ti bivši. • Koji? • Ja ...
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2711 od 09.08.2016 : Doktori
Po čemu prepoznati kratkovidnog ginekologa? • Po vlažnom nosu.
#559 od 07.11.2014 : Svaštara
Momak pokušava da smuva devojku u diskoteci: • Čini mi se da smo se negde sreli. A devojka odgovori: • Mislim da je to bilo u zoo-vrtu, samo se ne sećam u kom kavezu si bio!
#2856 od 22.11.2016 : Svaštara
Vode ljubav direktor i sekretarica. Pita ona: • Direktore, je l' unutra? • Jeste! A sekretarica će: • Jao, koliki je!
#3245 od 24.04.2018 : Pitalice
Zašto svatovi trube kada su u koloni: • Da svi vide budalu koja se ženi!
#530 od 04.11.2014 : Policajci
Došao policajac na posao sa rasparenim cipelama, jedna mu cipela crna, a druga bela. Načelnik poče da galami na njega: • Kvariš ugled policije, i onako uvek kažu da smo glupi! Idi kući i zameni cipele. Ode policajac kući, vrati se posle nekog vremena i kaže: • Šefe, imam problem. I kod kuće su mi rasparene cipele – jedna crna, a druga bela!
#2230 od 24.11.2015 : Perica
Perica, inače predškolac, pita mlađu sestru: • Šta ćeš tražiti od Deda Mraza za Novu godinu? • Jednu Barbiku! A ti? • Ja ću tražiti jedan Tampon! • Šta ti je to ... tampon? • Pa ne znam baš tačno, ... ali na TV-u kažu da kad imaš taj tampon, onda možeš da ideš na plažu svaki dan, da voziš bicikl, trčiš i radiš sve što ti se sviđa, a da niko ništa ne primeti!
#1391 od 09.03.2015 : Svaštara
Muškarac i žena koji se nikada ranije nisu sreli našli su se nekom greškom u istom kupeu spavaćih kola u vozu. Oboma je bilo nelagodno u početku, ali su ubrzo zaspali umorni, on na gornjem krevetu, a ona na donjem. Negde oko jedan sat noću on se nagne i šapne ženi: • Gospođo, izvinite ako vas budim, da li biste mogli da mi dodate rezervno ćebe is ormana? Strašno mi je hladno. • Imam bolju ideju, odgovara ona - samo za noćas, da se pravimo kao da smo venčani. • Ohoho, fantastična ideja, odličan način da se oboje ugrejemo ... • Odlično, - kaže ona - Pomeri dupe i uzmi sam svoje jebeno ćebe!
#2289 od 13.12.2015 : Bračni
Devojka: • Skidaj se, ... imamo samo 15 minuta dok se moji ne vrate. Žena: • Skidaj se, ... i daj sve što imaš šareno na ubacim u veš mašinu.
#2551 od 30.04.2016 : Svaštara
Putnički brod prolazi pored malog pustog ostrva u Tihom okeanu. Putnici sa broda vide na ostrvu čoveka duge kose i brade kako skače, urla i maše rukama iz sve snage. Jedan od putnika upita kapetana: • Ko je ono na ostrvu? • Ne znam, ali svake godine kada ovuda prolazimo, on totalno podivlja.
#1794 od 18.06.2015 : Piroćanci
Uđe Piroćanac u frizerski salon i pita: • Majstore, pošto šišanje? • Sto dinara. • A brijanje? • Pedeset. • Obrij mi glavu.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo