dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Zar opet konzerve za večeru?

#16 od 11.03.2013 : Crni humor
Vampir ide ulicom i vuče mrtvački kovčeg sve do svog zamka. A na vratima zamka stoji mali vampir i kaže: • Joj tata, zar opet konzerve za večeru?
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2682 od 18.07.2016 : Bračni
Dolazi Mile kući od doktora, a Živana ga odmah s vrata ispituje: • Mile moj, šta kaže doktor? Mile uzdahnu: • Loše, moja Živana, loše, ... kaže da sam mnogo bolestan ... toliko sam bolestan da se mogu seksati još samo 50 puta u životu. Živana se uhvati za glavu: • Jaooo, crni Mile, moramo onda da napravimo listu, da znamo gde, kako i kad! Mile slegnu ramenima: • Napravio sam ja već listu u tramvaju, na putu kući, al' tebe nema na njoj!
#3087 od 29.10.2017 : Životinje
Cvrčak kresnuo bogomoljku i posle seksa kaže: • Bilo je ekstra, iako znam da ćeš da me pojedeš, vredelo je! • Ne brini, to rade samo ženke!
#616 od 12.11.2014 : Svaštara
Mladi bračni par dobio dete, oboje su belci a dete crnče. Bude to mužu sumnjivo i upita ženu: • Pa dobro ženo zašto je naše dete crno, a mi smo beli? Žena mu kaže: • A to, e pa znaš kada sam se porodila, nakon kraćeg vremena dete zaplače zbog gladi, a pošto ja nisam odmah imala mleka zamolim jednu crnkinju da ga podoji. I eto tako naše dete postade crno ... Muž ode kući. Kod kuće ga čeka majka: • Jeli sine - pita ga - kako je unuče. • Znaš, dobro je - kaže on - ali moram nešto da te pitam ... moja žena nije imala odmah mleka pa je naše dete podojila crnkinja i sada je crnče, da li je to moguće!? • Jeste sinko moguće, kad sam ja tebe rodila nisam imala dovoljno mleka, pa sam ti dala kravlje mleko i zbog toga si sada glup kao tele - odgovori mu majka ...
#1552 od 05.04.2015 : Aforizmi i grafiti
Izbacila sise i dupe na profilnoj, i misli da ću je ja prihvatiti. ... Naravno da hoću.
#1938 od 27.07.2015 : Aforizmi i grafiti
Da bi došla do princa, ne moraš jahati baš svakog konja. Malo i prošetaj, zdravo je.
#3273 od 22.05.2018 : Pitalice
Šta je ironija? • Kad si ateista, a zoveš se Bogoljub.
#558 od 07.11.2014 : Životinje
Pošle dve buve u šoping. • Hoćemo li peške? – pita jedna buva. • Ma, jok, idemo pudlicom – odgovori druga.
#1113 od 17.01.2015 : Lala i Sosa
Žali se Sosa, inače sveža udovica, svojoj prijateljici Persidi: • Kajem se, tražio mi je Lala pred smrt, a ja mu nisam dala ... • Ne brini Soso, saće Zadušnice, ... daj nekom drugom, pa nameni.
#2179 od 16.11.2015 : Zemunci
Šta Zemunski studenti najčešće polažu? • Kauciju!
#43 od 11.03.2013 : Lala i Sosa
Ide Lala ulicom i nosi veknu hleba pod miškom. Vidi ga Sosa, pa ga pita: • Lalo je l' mek? • Ta mek je k'o pamuk, da je tvrd ne bi ja iš'o po 'leb.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo