pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ciga na desktopu

#3197 od 07.03.2018 : Cigani
Šta radi Ciga na desktop-u? • Pretura po Recycle bin-u.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#919 od 18.12.2014 : Pitalice
Kako se zove crnac u pubertetu? • Čokolada sa lešnicima.
#322 od 12.08.2013 : Životinje
Meda zabranio pušenje trave u šumi. Ide on tako jednom i vidi nešto se dimi iz vode. Gurne on ruku u vodu i izvuče zeku, a zekine oči naduvane, crvene ... • Je li, zeko, jesam li rekao da nema duvanja? • Džabe, za nas ribice to ne važi!
#3139 od 03.12.2017 : Pitalice
Šta se dobije kada na Snežanu legne sedam patuljaka? • Seven up.
#202 od 24.03.2013 : Crnogorci
Pričaju dva Crnogorca u penziji: • Đetiću, jesi l' ti, možda, radioaktivan? • Junačino, ja ti radio nikad nijesam, no aktivan sam od četeres' prve!
#2678 od 17.07.2016 : Svaštara
Ide čovek ulicom i na nekoj poslastičarnici vidi natpis `Jeftini kolači`. Uđe unutra i pita: • Koliko je ovaj kolač? • 100 dinara. • Dobro, koliko je ovaj? • 120 dinara. • A ovaj? • 150 dinara. Čovek se iznervira i kaže: • Sve jedan skuplji od drugog! Zašto vam onda na radnji piše jeftini kolači? • Pa, ja sam Jefta! – odgovori prodavac.
#3252 od 01.05.2018 : Pitalice
Kako se zove sida na ruskom? • Buljševizam.
#2145 od 02.11.2015 : Perica
Otac pita Pericu: • Perice, kaži tati, koga više voliš, mamu ili tatu? • Oboje vas puno volim. • Dobro, hajde ovako, kada bi ja otišao u Rim, a mama u Njujork, gde bi ti otišao? • U Njujork. • Dobro, a zašto? • Zato što je tamo super. • Dobro, a da ja odem u Njujork, a mama u Rim? • Onda bi otišao u Rim. Otac ga upita iznervirano: • Dobro, a zašto? • Pa, zato što sam u Njujorku već bio.
#411 od 14.01.2014 : Mujo i Haso
Mujo i Fata završili u ludari. Jednog dana, šetaju se njih dvoje pored bazena i Mujo se oklizne, padne u vodu i počne da se davi. Fata skoči za njim, uspe nekako da ga izvuče i spase ga. Sve to videla je glavna medicinska sestra i narednog dana dođe ona kod Fate i kaže joj: • Fato, imam jednu dobru i jednu lošu vest! Dobra je da ćemo te pustiti iz bolnice jer si bila hrabra i spasila Muji život! A loša je da se Mujo obesio u kupatilu kaišom! Fata će na to: • Ma nije se on obesio, to sam ga ja stavila da se osuši! Nego, kad ćete me pustiti odavde?
#2013 od 24.08.2015 : Aforizmi i grafiti
Ko radi ne boji se da će mu gazda biti gladan.
#526 od 04.11.2014 : Aforizmi i grafiti
Primitivizam je zarazna bolest, koja se najlakše prenosi svađom sa obolelim.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo