pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Batoooooo

#486 od 19.09.2014 : Cigani
Ciganka tinejdžerka: • Alo bre, nemoj da me smaraš, zvaću dečka. On: • Pa zovi. Ciganka tinejdžerka: • Batoooooo!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2961 od 09.02.2017 : Perica
Žali se Perica mami: • Mama, svi mi kažu da imam velike noge. • Nemaš, sine. Ajde sad idi ostavi patike u garažu, pa dođi da ručaš.
#2940 od 25.01.2017 : Aforizmi i grafiti
Juče sam saznala da mošnice muškarca na crnom tržištu koštaju preko četiri miliona dolara! Gledam muža kako spava i ta mi misao ne da mira!
#1066 od 11.01.2015 : Svaštara
• Deda, da li bi voleo da imaš studentkinju u krevetu? • Bih, i te kako. • Pa zašto onda babu ne upišeš na fakultet?
#2690 od 25.07.2016 : Svaštara
Betmena prevarila devojka, pa ga Robin pita šta će da uradi povodom toga: • Oprostiću joj sve, nisam ja Supermen - odgovori Betmen!
#3236 od 15.04.2018 : Pitalice
Šta jedu ljudožderi za vreme posta? • Ronioce!
#2484 od 27.03.2016 : Svaštara
Izlazi devojka iz solarijuma reš pečena ... Radnica se okreće njenom dečku koji ju je čekao i pita ga: • Šta ćete od priloga?
#1450 od 16.03.2015 : Mujo i Haso
Vozi se Mujo seoskim putevima i ugleda zanosnu plavušu kako stoji kraj automobila i neuspešno pokušava da promeni probušenu gumu. Stane Mujo, izađe iz auta i upita plavušu: • Trebate li pomoć? Plavuša srećno uzdahnu i reče: • Molim Vas, možete li mi promeniti gumu? Mujo zasuče rukave, prihvati se posla i za par minuta nova guma je na mestu. Plavuša ga zahvalno pogleda i koketno upita: • Jao, puno Vam hvala, kako da Vam se odužim? Da Vam dam nešto novaca ili da skinem gaćice? Mujo briše ruke, odmeri je od glave do pete i sa smeškom reče: • Daj ti meni para, moja Fata je debela, nisam siguran da bi joj pasale tvoje gaćice!
#925 od 19.12.2014 : Doktori
• Gospođo pogrešili ste - kaže veterinar ženi koja ga je zamolila za pregled - Ja lečim životinje, a Vi treba da idete kod lekara. • Pogrešila? Kad se ujutro probudim raščupana sam kao kokoška, na putu do posla visim u tramvaju kao majmun na grani, u firmi radim kao mazga, muž mi uveče kaže dođi maco, a ujutru viče diži se kravo. Jeste li sigurni da sam pogrešila doktora?!
#1076 od 12.01.2015 : Aforizmi i grafiti
Ljubio sam je nežno, ostala je bez daha. Skinula je puder, umro sam od straha.
#1916 od 22.07.2015 : Svaštara
• Pokušavam da te zaboravim, ... ne zovi me više. • Pa ti si mene zvao, a ne ja tebe. • Pa šta, nemoj da se javljaš!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo