dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Nije imala vremena

#1135 od 21.01.2015 : Bračni
Pita muž ženu: • S kim si pričala dva sata pred vratima? • S komšinicom, nije imala vremena da uđe.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1204 od 31.01.2015 : Svaštara
Provali lopov u kuću i počne da krade. Odjednom začuje glas: • Isus te gleda ... Lopov se okrene oko sebe, nikoga ne ugleda i zatim nastavi s krađom. Nakon nekoliko sekundi opet čuje neki glas: • Isus te gleda ... Kada se okrenuo i malo bolje pogledao, spazio je papagaja u kavezu, pa ga je upitao: • Ko si ti? • Mojsije. A lopov će na to sa smeškom: • Ko je bio tako glup i dao papagaju ime Mojsije? • Isti onaj koji je dobermanu dao ime Isus - odgovori papagaj.
#3318 od 03.03.2019 : Cigani
Kaže mali Ciga ocu: • Tata, treba mi sto dinara. Na to će tata Ciga: • Treba ti, sine, treba ti ...
#1408 od 09.03.2015 : Bračni
• Halo ... policija? Pošaljite patrolu ... slučajno sam gurnuo ženu kroz prozor! • U redu ... šaljemo i hitnu pomoć! • Ma, ne treba hitna! Mi živimo u prizemlju ... samo patrolu, i to što pre ... samo što nije provalila vrata!
#2114 od 21.10.2015 : Svaštara
Šetaju Adam i Eva rajskim vrtom i razgovaraju: • Evo, voliš li me? • Naravno, dragi, pa koga bih drugog?
#2641 od 23.06.2016 : Životinje
Čovek imao pripitomljenog majmuna i često ga izvodio u šetnju, a ponekad u kafanu gde su ga gledali radoznali ljudi. Jednog dana čovek je ušao sa majmunom u kafanu, seo za sto, poručio piće, a majmunu dao kesu kikirija. Majmun počeo da jede kikiriki, ali pre nego što stavi zrno u usta stavi ga sebi u zadnjicu, zatim izvadi i onda pojede. Jedan od radoznalih upita čoveka: • Šta radi ovaj majmun sa kikirikijem? • Opametio se otkad je progutao loptu od bilijara. Sad ne jede ništa dok ne proveri da li jelo može da mu prođe kroz zadnjicu.
#3081 od 29.10.2017 : Svaštara
Pita neki prolaznik čoveka: • Kako se ide u Kovin? • Samo skreneš! - odgovori mu ovaj.
#734 od 28.11.2014 : Pitalice
Kako se zove kokoška koja 'se nosi' po poslednjim modnim trendovima? • Kokain.
#462 od 22.07.2014 : Crnogorci
Tokom prve bračne noći, iznenađen nevestinim ponašanjem, Crnogorac skoči iz kreveta: • Što to činiš nesrećo, jesi l' pomahnitala? • Učila me je majka kod kuće da tako treba. Posle nekog vremena, opet će Crnogorac: • Stani, muka mi je, đe me obrćeš, pa nijesam astronaut? • Pa učila sam iz geografije da tako treba. Opet se Crnogorac javlja: • Što mi to činiš, nijesam ti ja sladoled! • Pročitala sam mnogo Kuvara o tome kako se pravi šlag, mislila sam da voliš ... Sutradan ga familija pita kakvi su mu utisci o nevesti, a on kaže: • A što je vaspitana, a što je obrazovana, a što je načitana ... auuu ...
#1552 od 05.04.2015 : Aforizmi i grafiti
Izbacila sise i dupe na profilnoj, i misli da ću je ja prihvatiti. ... Naravno da hoću.
#2548 od 28.04.2016 : Mujo i Haso
Pita Fata Muju: • Reci mi, bolan Mujo, šta najviše voliš? Mujo će kao iz topa: • Pičku! A Fata će njemu: • E, tako ti je to kad nisi probao kurac!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo