pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Nikad mu nisam oderala kožuru

#1736 od 03.06.2015 : Babe
Devojka baca kondom u kontejner, a baba je gleda. Devojka će: • Šta je, šta bleneš?! Zar se nikad nisi jebala? Baba će na to: • Ma jesam, al' mu nikad nisam oderala kožuru!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3252 od 01.05.2018 : Pitalice
Kako se zove sida na ruskom? • Buljševizam.
#1723 od 31.05.2015 : Perica
Mama kaže Perici: • Crni Perice, bolje bi ti bilo da učiš a ne da buljiš u taj tvoj telefon! • Ma znam ja dosta, nema potrebe da učim! • Znaš? Dobro, hajde da vidimo, ... na primer, ... kako se zove čuvena kula u Parizu? • Ajfonova kula!
#2094 od 08.10.2015 : Međunarodni
Dogovore se Amerikanci da idu u Rusiju i da vide koliko dugo žive Rusi. Stignu oni u Rusiju i krenu po zemlji, pa naiđu na jednog dedu, a on sav uplakan. Pitaju ga Amerikanci: • Deda, koliko godina imaš? • Sto jednu. • A što plačeš? • Tukao me tata. • A što te je tukao? • Zato što sam sapleo dedu!
#1061 od 11.01.2015 : Svaštara
Dan posle udaje ćerke, otac reče ženi: • Eee boga mi, trebalo je da naučimo da igramo šah. • Zašto? • Pa, vidiš da smo dali damu za konja.
#2476 od 27.03.2016 : Pitalice
Kako se zove Grk koji ima polno prenosivu bolest? • Sifilidis!
#1699 od 23.05.2015 : Svaštara
Devojka zove dečka: • Alo? • Alo dušo, šta je bilo, šta ti je? • Znaš ti šta mi je! Sad me je zvala Marijana, kaže da se videla sa Dijanom, koja se čula sa Danijelom, i ona joj je rekla da je Jasna čula od Sanje koja je pila kafu sa Jelenom i Marijom, da je Svetlana čula od Aleksandre koja je pijana ispričala Tanji da je čula od Tijane koja je pričala Jovani da si ti rekao Kristini da si sa mnom iz zezanja! Raskidamo!
#2878 od 11.12.2016 : Cigani
Pita komšija mladu cigančicu: • Jesi li ti nevina? Ciganka odgovara: • Jesam bre, kako da nisam, deca da mi umru ako lažem ... !
#2863 od 29.11.2016 : Pitalice
Koje je boje Kinez kog su kleštima uhvatili za jaja? • Vrišteća žuta!
#3330 od 14.04.2019 : Babe
Ulazi deda sa babom u apoteku i kaže apotekarki: • Molim vas dajte mi jedan Durex. Baba ga munu od pozadi: • Nije Durex, ... Fervex!
#2624 od 11.06.2016 : Aforizmi i grafiti
Detinjstvo je završeno kada majka prestane da krije slatkiše, a otac počne da krije rakiju.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo