pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

A što pitaš?

#2059 od 20.09.2015 : Babe
Pita baka unuka: • Sinko, sinko, koliko je sati? Unuk odgovoara: • 12 i 15 Baka: • Koliko? Unuk: • 12 i 15! Baka: • Molim? Unuk: • 12 i 15! Baka: • 27, a što pitaš?
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#537 od 05.11.2014 : Svaštara
Upoznavanje preko Interneta: • Hi, where are you from? • Germany, you? • Florida. • Sereš? • Majke mi ...
#3112 od 12.11.2017 : Svaštara
• Gde ti je devojka? • Topi slaninu. • Klali ste svinju? • Ma jok, sunča se!
#2057 od 20.09.2015 : Svaštara
Teškom mukom planinar se popne do vrha Kopaonika. Kuca na vrata neke male planinske kućice. Čuje se dečji glas: • Da? • Da li ti je tata tu? • Nije, izašao je kad je došla mama. • Znači, mama ti je tu? • Nije, izašla je kad sam ja došao. • Pa zar vi nikada niste zajedno? - pita zbunjeno planinar. • Jesmo, ali u kući. Ovo nam je poljski WC.
#3183 od 21.02.2018 : Perica
Perica pita majku: • Mama, reci mi kada i gde si me poslednji put prebila?! • Zašto? • Ma, učiteljica traži da joj donesemo potvrdu o prebivalištu ...
#878 od 17.12.2014 : Studenti
Žali se student cimeru: • Poslao sam ocu telegram da mi hitno pošalje novac jer sam na ulici. • I šta je odgovorio? • Sine, čuvaj se automobila!
#2154 od 06.11.2015 : Međunarodni
Vodio Šumadinac ljubav sa Hrvaticom, pa ona povika: • Straga, straga! • Ma nije ga stra', samo mi se klizaju opanci!
#3019 od 09.06.2017 : Aforizmi i grafiti
Raskinuo sam sa devojkom zbog verskih neslaganja ... Nije me prihvatila za Boga!
#2294 od 16.12.2015 : Svaštara
Nakon smrti, došla tri prijatelja k Bogu u raj. Pre ulaska, Bog svoj trojici postavi isto pitanje: • Da li ste ikada prevarili svoje žene? Prvi reče: • Jeste da sam imao prilike, ali bio sam jak i nisam nikada prevario svoju ženu! • Dobro, onda ćeš ti u raju voziti najnoviji Mercedes i uživati u svim čarima raja - odgovara Bog. Drugi će: • Ja jesam, ali samo dva ili tri puta, bila je situacija, nisam mogao odoleti i mislio sam, zašto da ne? • Eee, ti ćeš voziti bickl – nastavlja Bog. Treći: • Ooooo, pa ja sam je varao svaki put kad je bila prilika, a bilo ih je puno ... • Tebi onda koturaljke - odlučno će Bog. I tako, jednog dana vozi se treći na koturaljkama, sretne prvoga s Mercedesom, a ovaj plače. Kaže mu treći: • Pa ti nisi normalan! U raju si, imaš novi predivni mercedes, klima, bela koža, stereo, sve što raj daje ti dobijaš i još plačeš. Šta bih onda ja morao da kažem? Na to će prvi: • I ti bi plakao da ti je žena malo pre prošla na koturaljkama ...!
#3274 od 23.05.2018 : Životinje
Pita kokoška petla: • Zašto druge seksaš, a meni samo čupaš perje? • Pa, ... tebe želim golu!
#2486 od 27.03.2016 : Svaštara
• Dobro jutro komšija jesi li ti to bio do prodavnice? • Ne, samo sam iskočio da prošetam hleb i jogurt!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo