dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Lete visoko

#1604 od 14.04.2015 : Aforizmi i grafiti
Neki ljudi su kao baloni. Lete visoko, a prazni ...
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2480 od 27.03.2016 : Aforizmi i grafiti
Devojke, možete slobodno početi da izlazite sa momcima iz ljubavi, niko više nema para.
#300 od 26.06.2013 : Mujo i Haso
Vozi Mujo bicikl. Naiđe policajac i kaže mu: • Mujo, siđi sa bicikla, moraš da platiš kaznu. Sto dinara jer nemaš svetlo, još sto jer nemaš zvonce, još sto jer nemaš "mačje oko", sto jer ti ne rade kočnice ... A Mujo se smeje, sve se hvata za stomak. Pita ga policajac šta mu je, što se toliko smeje, a Mujo mu odgovara: • Eno ide Haso, on nema ni bicikl!
#128 od 15.03.2013 : Piroćanci
Imaš li da mi pozajmiš dva miliona? – pita kolega Piroćanca. • Nemam kod sebe – kaže Piroćanac. • A kod kuće? • Hvala bogu, svi su dobro.
#2498 od 27.03.2016 : Aforizmi i grafiti
Bolje virus sa porno sajta, nego od porno glumice.
#1187 od 30.01.2015 : Policajci
Stoje dvojica hipika na ulici i puše džoint. Iznenada ugledaju policajca kako ide prema njima. Prvi hipik vikne onom drugom: • Žibe tebra, murija! Tek će policajac: • Stani, Žibe, čuo sam ti ime!
#2238 od 26.11.2015 : Aforizmi i grafiti
Kada malo više popijem, najintimniji odnos imam sa zidom. Dok u hodniku napipam prekidač za svetlo, milujem ga bar tri minuta.
#1343 od 27.02.2015 : Aforizmi i grafiti
Ja joj se javljam, a ona ne odgovara. Mora da je pala u nesvest od sreće ...
#2254 od 30.11.2015 : Mujo i Haso
Bili Mujo i Haso u nekom hotelu i preko noći ih izboli komarci. Žale se oni na recepciji, a recepcioner ih pita jesu li ostavili svetlo. • Jesmo, bolan - odgovoriše Mujo i Haso. • Ma, morate ugasiti, svetlo ih privlači - na to će recepcioner. I tako drugu noć oni ugase svetlo, kad u pola noći uleti u sobu svitac, a za njim još nekoliko njih ... Mujo viknu: • Bežimo Haso, evo ih sa baterijama!
#2942 od 26.01.2017 : Pitalice
Šta se dobije kada se ukrste Crnogorac i Japanac? • Biće koje bi htelo da radi, ali ne može da ustane!
#1445 od 15.03.2015 : Bračni
U kući sami muž i žena. Mužu se prijbe i navali na ženu. Žena će: • Polako, stani, daj malo romantike, pusti tuš u kupatilu, kao da pada kiša napolju. On to uradi i odmah navali na nju. Žena će: • Polako, stani uključi ventilator kao da duva vetar napolju. On to uradi i opet navali na nju. Žena će: • Polako, stani, uključi veš mašinu kao da grmi napolju. On i to uradi, sedne i zapali cigaretu. A žena će: • Pa hajde, šta čekaš? • Gde da se jebemo po ovom kijametu!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo