dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Lako je današnjim klincima

#3407 od 05.10.2023 : Aforizmi i grafiti
Lako je današnjim klincima, ... kada sam ja bio mali, majka je protiv fleka koristila vrbov prut, a ne Veniš!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1092 od 14.01.2015 : Doktori
Došao stariji čovek kod doktora: • Doktore, imam problem, svi moji prijatelji pričaju da mogu svaku noć. • Da, i u čemu je problem? • Ja ne mogu, a oni pričaju da mogu. • Pričaj i ti, ko ti brani.
#2281 od 08.12.2015 : Cigani
Prilikom posete zatvorskoj jedinici neko dade Cigi list testere za metal i uveče Ciga sedne kraj prozora i polako gusla zaštitne rešetke. Primeti čuvar pa ga upita: • Je li, Cigo, šta to radiš? • Sviram, gospodine. • Kako sviraš kad se ne čuje? • Gospodine, čuće se sutra.
#472 od 16.09.2014 : Svaštara
Kada ti žena kaže: • Ispravi me ako grešim. Ti ćuti, ne ispravljaj ništa! To je zamka!
#2900 od 27.12.2016 : Svaštara
Kasno uveče, ... poziv na mobilni ... : • Halo, da li je to vlasnik Audi servisa? • Da, izvolite! • Zovem zbog BMW-a u vašem izlogu. • Ne gospodine, mi nemamo BMW ... • E, sad ga imate, otkazale mi kočnice!
#2193 od 17.11.2015 : Doktori
Prostitutka na pregledu kod ginekologa: • Vi imate dosta 'gubitaka' tokom ciklusa? • Pa, od 500 do 1000 eura!
#487 od 19.09.2014 : Crni humor
Zašto nisu kremirali Đinđića? • Zato što bi ga Čeda ušmrkao.
#3342 od 01.08.2019 : Mujo i Haso
Pošalje kapetan Hasa vojnika Muju da mu donese čizme od kuće. Ode Muja i još sa vrata kaže Fati, Hasinoj ženi: • Posl`o me Hasa da jebem i tebe i tvoju sestru! • Bolan Mujo, nije valjda, što bi to Hasa rek`o? • Ako mi ne veruješ - kaže Muja - sada ćemo da ga pitamo. Izađe ispred kuće i prodere se ka kasarni: • Je l` obe Haso? • Obe, obe, Mujo!
#2716 od 10.08.2016 : Svaštara
• Ej dečko! • Briši, imam devojku ... • Ma ja sam bre, nisam imala vremena da se našminkam!
#1581 od 10.04.2015 : Svaštara
Devojka: • Šta Radiš? Dečko: • Idem da platim Internet. Devojka: • Aa, mislim inače? Momak: • Paa, ... inače će da mi ga isključe!
#2802 od 13.10.2016 : Zemunci
Dolazi mali Zemunac kući i naleti na ćaleta: • Što su ti crvene oči? • Duvao sam travu, tata ... • Lažeš pičko, plakao si!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo