dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Krvni pritisak

#679 od 18.11.2014 : Aforizmi i grafiti
Jebo državu u kojoj je krvni pritisak veći od penzije.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#580 od 09.11.2014 : Svaštara
Vodoinstalater ulazi u zgradu i pita domara: • Gde je stan Lukić? • Lukići su se odselili pre dva meseca. Vodoinstalater se počeša po glavi i reče: • Vidite kakvi su ljudi, kažu hitno, a kad dođem, nema ih.
#201 od 24.03.2013 : Babe
Klinac pita babu: • Bako, reci mi, gde je tata? Baba odgovara: • U kupatilu je. Ima problema sa triperom i ne može da pronađe rastvor! Tata dobacuje iz kupatila: • Daj kevo, ne plaši mi dete. Imam problema sa tviterom i ne mogu da pronađem pasvord!
#2281 od 08.12.2015 : Cigani
Prilikom posete zatvorskoj jedinici neko dade Cigi list testere za metal i uveče Ciga sedne kraj prozora i polako gusla zaštitne rešetke. Primeti čuvar pa ga upita: • Je li, Cigo, šta to radiš? • Sviram, gospodine. • Kako sviraš kad se ne čuje? • Gospodine, čuće se sutra.
#1543 od 04.04.2015 : Aforizmi i grafiti
Džaba pantalone Armani, kada je ponašanje k'o Đogani ...
#3177 od 15.02.2018 : Mujo i Haso
Mujo se jada Hasi: • Prodao sam ajfon ... • Prodao!? Pa, što tako brzo, ... tek si ga kupio ... ? • Ma pusti, prevarili su me, dali su mi korišćen, ... jabuka je bila zagrižena!
#2135 od 30.10.2015 : Mujo i Haso
Pita Mujo Hasu: • Znaš li ti, Haso, zašto majmuna drže u neizvesnosti? • Ne znam, bolan. • E, reći ću ti sutra!
#2438 od 29.02.2016 : Bračni
Gleda žena muža dok piša pa ga pita: • Što vi muškarci stalno tresete tu stvar kad pišate? • Pa, kad god ga protresemo, on malo poraste! - našali se čovek. Posle nekoliko dana, nešto se posvađali njih dvoje i ne govore. Ode muž da piša, kad će žena iz sobe: • Tresni ga malo, ako smo se posvađali, nismo oči povadili!
#178 od 19.03.2013 : Svaštara
• Moj dnevnik ... Dan 1. Spremna sam za ovo divno krstarenje ... Ponela sam najlepše haljine. Tako sam uzbuđena! • Moj dnevnik ... Dan 2. Celi dan smo mirno plovili. Bilo je divno, videla sam nekoliko delfina i morskih kitova. Kako mi je divno počeo odmor! Danas sam srela kapetana i učinio mi se zanimljiv. • Moj dnevnik ... Dan 3. Bila na bazenu, ronila i igrala golf ... Kapetan me pozvao za svoj sto da večeram s njima. Bila mi je to velika čast, bilo mi je extra. Vrlo je zgodan i zanimljiv muškarac. • Moj dnevnik ... Dan 4. Bila sam u kazinu i dobila 110 eura. Kapetan me pozvao na večeru u svoju kabinu. Bila je to luksuzna večera, školjke, kavijar, šampanjac. Pitao me da ostanem s njim i odbila sam poziv. Rekla sam mu da ne želim prevariti supruga. • Moj dnevnik ... Dan 5. Ponovo sam išla na bazen i malo sam izgorela na suncu. Kapetan me pozvao na piće, istina je da je jako ljubazan muškarac. Opet me pitao da li želim provesti noć s njim i opet sam ga odbila. Tada me je uslovio, ako ne odem s njim u krevet potopiće brod! Ostala sam skamenjena. • Moj dnevnik ... Dan 6. Danas sam spasila nekih 1.600 osoba ... četiri puta! Tako sam srećna!
#1329 od 24.02.2015 : Piroćanci
Obećao Piroćanac sinu da će mu kupiti auto kada završi školu. Kada je dobio diplomu, sačeka ga ”Peglica”, a on krupan, jedva se smestio u auto pa pita oca: • Je li, tatko, zašto mi nisi kupio neki veći auto? A otac odgovara: • Vozi sinko, vozi, će se razgazi!
#2798 od 09.10.2016 : Cigani
Mile stavio status na FB: • Kupio sam nov bicikl! Ciga komentariše: • Kradem!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo