dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Boji se miša

#2047 od 18.09.2015 : Životinje
Zašto slon ne želi da koristi kompjuter? • Boji se miša.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2897 od 26.12.2016 : Doktori
Doktoru zazvoni kućni telefon kojim ga prijatelji zovu na kartanje. Javlja se i vikne: • Dolazim odmah! Žena ga upita: • Dragi, zar je tako hitno? • Veoma hitno, draga! Već su tri doktora tamo!
#60 od 12.03.2013 : Perica
Popeo se Perica na drvo i jede bananu. Došli drugovi pa mu kažu: • Perice, majmuni su odavno sišli sa drveta! • Vidim! - reče Perica.
#2862 od 28.11.2016 : Pitalice
Zašto Deda Mraz nosi lenjir? • Meri Krismas.
#218 od 25.03.2013 : Lala i Sosa
Slušao Lala radio, kad odjednom, prekida se program zbog važne vesti: • Poštovani slušaoci, pojavili su se svemirci, mali, zeleni, buljavih očiju, ruku do zemlje, u slučaju da ih vidite, zagovarajte ih! Pošao Lala na njivu da ore i taman što je seo na traktor, on vide u grmu nešto šuška! Priđe on grmu, kad tamo nešto malo, zeleno, buljavih očiju, ruku do zemlje i šta će Lala, seti se da treba da ga zagovara: • Ja sam Lala, sad orem, pa ću da sejem, a onda ću da žanjem. Ništa se ne desava! On opet: • Ja sam Lala, sad orem, pa ću da sejem, a onda ću da žanjem. Opet se ništa ne dešava! On opet: • Ja sam Lala, sad orem, pa ću da sejem, a onda ću da žanjem. Tek odjednom začu se glas iz žbunja: • Ja sam šumar, sad serem pa ću da ti jebem mater!
#1336 od 26.02.2015 : Mujo i Haso
Šetaju Mujo i Haso Zenicom pa će Haso: • Je li Mujo je l` ti osećaš da nešto smrdi? • Ma Haso to ti je smog. • Pa, ne znam da li je s tvog ili s mog ali bolan smrdi u pizdu materinu!
#3004 od 22.03.2017 : Pitalice
Šta je to jupa? • Pa, to je otvoj u zidu!
#20 od 11.03.2013 : Policajci
Zaustavio policajac vozača koji je u naseljenom mestu vozio 80 km/h. Policajac započinje razgovor: • Vozili ste 80 na sat, a dozvoljeno je 50, za svakih 10 km/h 3.000 dinara kazne, znači Vaša kazna je 9.000 dinara. Vozač odgovara: • Ali ja poznajem vašeg načelnika. • U redu je to, ali kazna je 9.000 dinara! • Ali ja sam dobar prijatelj sa načelnikom! • Cenim ja to, ali kao što rekoh, kazna je 9.000 dinara? • Ali mi smo kućni prijatelji! • Pa pozovite ga telefonom! Vozač zove načelnika na mobilni i sa druge strane mu govorni automat kaže da pretplatnik nije trenutno dostupan. Policajac nastavlja: • I šta ćemo sada: pomoć prijatelja ste iskoristili, publike kao što vidite nema, ostaje nam jedino pola-pola.
#617 od 12.11.2014 : Svaštara
• Znaš, ... ima nečeg erotskog u tebi. • Stvarno? • Da, ... glup si kao kurac.
#2129 od 28.10.2015 : Plavuše
Sede dve plavuše u piceriji. Jedna kaže: • Joj kako ružno podrigujem, na picu. A druga joj odgovori: • Popij malo kisele vode, pa ćeš podrigivati na usta.
#1082 od 14.01.2015 : Plavuše
Razgovaraju dve plavuše i kaže jedna: • Doktor mi je rekao da sledećih nedelju dana živim na jabukama. Druga će: • A šta ako padneš?
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo