dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Razlika između automobila i žene

#935 od 21.12.2014 : Pitalice
Kakva je razlika između automobila i žene? • Nikakva, što bolje izgleda to je skuplje održavanje.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2858 od 24.11.2016 : Svaštara
Žali se žena svojoj prijateljici: • Sve sam probala i ne mogu da smršam! • Pa nemoj sve da probaš, zato se i gojiš!
#3084 od 29.10.2017 : Pitalice
Koja je razlika između žene i švalerke? • Švalerki možeš da se žališ na ženu, a čik probaj ženi da se žališ na švalerku!
#2903 od 29.12.2016 : Svaštara
Svađaju se Milutin i komšinica Javorka: • Da si kojim slučajem moj muž, sipala bi ti otrov za pacove u piće! • A da si ti kojim slučajem moja žena, ja bi ga i popio!
#1599 od 13.04.2015 : Svaštara
• Gde ćeš? • Krenuo do grada! • Šta ćeš tamo? • Idem da gledam ono što ne mogu da jebem! • A posle? • A posle ću da jebem ono što ne mogu da gledam!
#2699 od 29.07.2016 : Svaštara
Tašta svom zetu za rođendan kupila dve kravate. Prvom prilikom, kada su bili svi zajedno na nekom slavlju, zet stavi jednu od taštinih kravata. Tašta, kada ga je videla, upita: • Šta je zete, ona druga ti se ne sviđa?
#2547 od 27.04.2016 : Pitalice
Kako Mađari nazivaju bankomat? • Serekeš.
#2967 od 15.02.2017 : Babe
Baba našla nekog dedu, pa hoće da se uda, ali je zanima njegovo imovinsko stanje, pa ga pita: • Je li, šta imaš od pokretne, a šta od nepokretne imovine? • Od pokretne imovine imam protezu, a od nepokretne - onu stvar između nogu!
#2828 od 01.11.2016 : Aforizmi i grafiti
Greške su za početnike, mi iskusni pravimo katastrofe!
#934 od 21.12.2014 : Međunarodni
Vozi Mujo kamion kroz Sloveniju. Piči on tako, kad ga zaustavi policajac. Kaže policajac: • Drug, migalec Vam ne dela! Izađe Mujo van, gleda okolo i čudi se. Policajac ga spopao: • Drug, pogledajte, migalec Vam ne dela! Mujo gleda okolo sav u čudu. Opet će policajac: • Migalec Vam ne dela! Kad se Mujo prodera: • Ma, jebo te migalec, gledam gde mi je prikolica!
#814 od 07.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Zapamtite: Kada kupujete bombonjeru, najvažniji su izgled i dobar najlon. ... Ipak će obići dosta kuća.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo