dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Kaznio me tata

#1961 od 01.08.2015 : Perica
Sedi mali Perica tužno, pa ga mama pita: • Šta ti je, što si tužan? • Kaznio me je tata zbog nečega što uopšte nisam uradio. • A šta to nisi uradio? • Domaći.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#176 od 19.03.2013 : Svaštara
• Ja neću stići, uzmi dete iz vrtića. P.S. • Ne brini, prepoznaće on tebe!
#356 od 18.10.2013 : Cigani
Pitaju Cigu šta on misli koja je najjača životinja i on odmah odgovori: • Lav! • Zašto lav? • Pa zato što je jak ko konj!
#1806 od 21.06.2015 : Aforizmi i grafiti
Inteligencija je sve više veštačka, ali su budale i dalje 100% prirodne.
#2082 od 05.10.2015 : Svaštara
• Grudi ili butine? • Ma samo da je dobra osoba, ali ono ... da ima dobro dupe. • Ovo je mesara mladiću, hoćete li grudi ili butine?
#275 od 11.06.2013 : Mujo i Haso
Polaže Mujo u Sarajevu vozački. U toku vožnje pita njega instruktor, misleći na brzinu: • Mujo s kojom ideš trenutno? • Ne znaš ti nju ona je iz Doboja!
#2654 od 30.06.2016 : Pitalice
Koji je najbolji čovekov prijatelj? • Kalkulator - na njega uvek možeš da računaš!
#1481 od 23.03.2015 : Mujo i Haso
Juri Mujo 200 kilometara na sat sa plavušom u automobilu i ona viče: • Nemoj, Mujo, smanji, molim te! Ako poginemo, stara će mi srati!
#2 od 11.03.2013 : Perica
Pita učiteljica decu šta je najbrže na svetu. Mali Nikola kaže: • Metak. Učiteljica kaže: • Dobro, metak je brz, ali nije najbrži. Mali štreber Slaviša kaže: • Svetlost. • Bravo! - kaže učiteljica. Mala Marica romantičarka kaže: • Misao je brža od svetlosti. Učiteljica je oduševljena: • Bravo, Marice. A mali Perica kaže: • Moj tata je još brži! • Kako to? - pita učiteljica. • Čuo sam kada je rekao mami: "Svršio sam brže nego što sam mislio".
#1230 od 05.02.2015 : Piroćanci
Došao Piroćanac kod svog prijatelja, takođe Piroćanca, u posetu i ovaj ga pita da li hoće kafu. Čovek odgovara potvrdno a domaćin zagreje vodu i ubaci zrno kafe. Posle nekoliko dana ovaj drugi Piroćanac uzvrati posetu prvom a domaćin zagreje vodu za kafu i veže jedno zrno na konac pa ga umače u paru. Pita ga prijatelj: • Je li bre, zašto tako kuvaš kafu? • Ma bila mi ona tvoja mlogo jaka, pa ja da skuvam slabiju.
#121 od 15.03.2013 : Piroćanci
Posle sedam dana moljakanja, mali Piroćanac dobio pare da kupi jednu bombonu. Stavilo dete bombonu u usta i ne vadi je deset dana. Jedanaestog dana otac i majka se dogovore: • Neka skine celofanče da se zaraduje dete!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo