dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Poklanjam pudlicu

#50 od 11.03.2013 : Oglasi
Poklanjam pudlicu. Zvati od 5 po podne do 10 uveče. Ako se javi ženski glas - odmah spusti slušalicu!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#698 od 21.11.2014 : Mujo i Haso
Početak školske godine ... vraća se prvak iz škole i sav zadihan uzbuđeno viče: • Mama, Mama, danas su nas u školi terali da brojimo i sva deca su znala da broje samo do deset, a ja sam znao do 100! • To je sine zato što si Bosanac - odgovara majka. Sutradan prvak dolazi iz škole i ponovo viče: • Mama, danas smo počeli da čitamo. Ni jedno dete ne ume da čita sva slova, a ja sam znao skoro sva slova! • Pa da sine, to je zato što si Bosanac. Posle nekoliko dana prvak ponovo s vrata doziva: • Mama, danas smo bili na sistematskom pregledu i sva deca imaju mali, a moj je, u odnosu na njihove, ogroman! Je li mama, jel' i to zato što sam Bosanac? • Ne sine, to je zato što imaš trinaest godina.
#2947 od 29.01.2017 : Pitalice
Koja je najbolja preventiva protiv svinjskog gripa? • Oteraš krmaču od kuće i pređeš na piletinu.
#902 od 18.12.2014 : Plavuše
Pričaju dve prijateljice, plavuše: • Ej, znaj da sam ljuta na tvog muža. • Zašto? • Pa, pitao me sinoć da li hoću da se jebem sa njim. • Bitanga, ... ti, naravno, odbiješ? • Ma ne, rekla sam da ću razmisliti. • I? • Pa nisam stigla da razmislim. On je odmah počeo. Zato sam sad i ljuta na njega. Da znaš.
#3204 od 14.03.2018 : Aforizmi i grafiti
Manijak iz parka prati te ko senka, možda samo hoće da ti da Rumenka!
#2160 od 10.11.2015 : Mujo i Haso
• Bolan, Mujo, imaš li eMail adresu? • Jašta, nego imam! • De, daj da upišem ... • Piši: znam@kotijebezenu.co.ja
#1793 od 18.06.2015 : Chuck Norris
Chuck Norris je samo jednom pogrešio, i to kada je mislio da je pogrešio.
#1082 od 14.01.2015 : Plavuše
Razgovaraju dve plavuše i kaže jedna: • Doktor mi je rekao da sledećih nedelju dana živim na jabukama. Druga će: • A šta ako padneš?
#2741 od 25.08.2016 : Svaštara
Hvali majka ćerku pred budućim zetom, pa kaže: • Da samo znaš kako je dobra kuvarica, ... je li kćeri, jesi li oprala salatu? • Nisam mama, nestalo deterdženta!
#3053 od 12.08.2017 : Životinje
Razgovaraju životinje u šumi gde će koja ići na letovanje. Lav kaže: • Ja idem u Grčku. Lisica dodaje: • Ja ću ići u Egipat. A medved će na to: • Ja idem u Mojkovac kod svojih!
#571 od 09.11.2014 : Perica
Na času engleskog pismeni zadatak. Perica vadi neku hartijicu, a profesor uzvikne: • Daj taj papir, uhvatio sam te! Ovaj mu da papir i nasmeje se: • Prazan je – 1 : 0 za mene! Svi se smeju, a profesor otvara dnevnik, upisuje mu keca i kaže: • Sad je 1 : 1.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo