dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Nije more ljuto

#1874 od 11.07.2015 : Međunarodni
Smuvaju se Mujo i Italijanka, šetaju oni plažom, a Italijanka mu kaže: • Baciami amore! ( Poljubi me, ljubavi! ) • Kud da te bacim u more? Italijanka ponovi: • Baciami amore! • 'Ajd kad si tako navalila! Baci je Mujo u more, a Italijanka počne da vikče: • Aiuto, Aiuto! ( U pomoć, u pomoć! ) A Mujo će: • Ludačo, nije more ljuto, nego slano!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3018 od 08.06.2017 : Pitalice
Šta se dobije kada se spoje četiri sveštenika? • POP GRUPA!
#2163 od 10.11.2015 : Plavuše
Plavuša dovezla auto na tehnički pregled, pa je službenik upita: • Gde su Vam brisači? • Skinula sam ih. • Zašto? • Pa, zato što mi bezobrazni policajci stalno kače neke cedulje ispod njih, a ja već imam dečka.
#2262 od 02.11.2015 : Plavuše
Razgovaraju dve plavuše: • Poznajem jednog čoveka koji je otišao u Ameriku sa jednim poderanim odelom, a sad ima pedeset miliona - kaže jedna. • Šta će mu toliko poderanih odela? - čudi se druga.
#1130 od 20.01.2015 : Svaštara
Dođe vlasnik staračkog doma i kaže penzionerima: • Gde ste lavovi!? Pitaju ga oni: • Je l' ti mi to, Boga ti, ličimo na lavove? • Ma jok, nego svaki put kad ja dođem, neko rikne.
#440 od 17.06.2014 : Aforizmi i grafiti
• Svako ima pravo na grešku - reče jež i siđe sa četke za kosu.
#27 od 11.03.2013 : Cigani
Pita mali Ciga tatu: • Tato, šta je to demokratija? • Demokratija ti je, sine, kada svi beli rade, a mi samo sedimo i dobijamo pomoć samo zato što smo Cigani ... • Ali, zar ih to ne nervira? • Pa, nervira ih, ali to više nije demokratija, već rasizam ...
#227 od 02.04.2013 : Crni humor
Šta radi beba narkoman u ćošku? • Igla se.
#1625 od 17.04.2015 : Životinje
Ide zli nadrkani divlji vepar kroz šumu, i naiđe na zeku, pa mu kaže: • Ajde, mali, gubi se odatle da te ne pregazim. • Nemoj tako - kaže zec. • Jok, ti ćeš - kaže vepar. • Ja sam čarobni zec! • Šta to mene boli đoka? • Pa, ispuniću ti tri želje. • Crkni.
#1738 od 04.06.2015 : Životinje
Juri petao koku, hoće da je stigne. Koka beži i razmišlja: • Ako mu dozvolim da me stigne, reći će da sam kurva, ako mu pobegnem, nema ništa od seksa, moraću da se sapletem!
#2515 od 31.03.2016 : Aforizmi i grafiti
Nikada ne zadržavajte prdež u sebi, jer on putuje po čitavom telu sve do mozga. Eto tako ljudi dobijaju usrane ideje!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo