dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ne pomaže

#2053 od 19.09.2015 : Doktori
• Doktore kašljem i teško dišem. • Pa je l' pušite cigarete? • Pušim, al' ne pomaže!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1225 od 04.02.2015 : Plavuše
Sedi deka u parku i nailazi plavuša sa velikim grudima. Zaustavi je deka i pita: • Sme li deka da pipne malo? Plavuša odgovori: • Beži bre, matorčino! • Daće deka deset evra. • Ma, beži bre, matorčino perverzna! • Daće deka 50 evra. • Beži bre, deda! Idi spavaj! • Daće deka 100 evra. Plavuša razmisli, pa odluči da dozvoli deki da pipne za 100 evra. • Ajde, - reče ona i izvadi sise. A deda će: • Ma šalio se deka.
#954 od 24.12.2014 : Svaštara
• Sine, slobodno izađi iz sobe, nismo te videli tri dana od kad ti je bio rođendan. • Ne dam pare!
#2197 od 18.11.2015 : Svaštara
• Pametan muškarac + Pametna žena = Romansa! • Pametan muškarac + Glupa žena = Afera! • Glup muškarac + Glupa žena = Dete! • Glup muškarac + Pametna žena = Shopping!
#404 od 08.12.2013 : Kompjuteraši
Šta piju programeri kada ih savlada grip? • C++ vitamin.
#551 od 07.11.2014 : Pitalice
Kako se zove planina osam puta veća od Velebita? • Velebajt
#3242 od 21.04.2018 : Bračni
• Draga, šta ima za ručak? • IKEA sendvič! • Kakav je to ... ? • Svi sastojci su u frižideru, samo ga sastavi!
#2204 od 20.11.2015 : Bračni
Vraća se muž sa posla, a žena mu sva ushićena kaže: • Dragi, pogodi šta sam danas spremila za ručak?! Muž će na to: • Šta bre da pogodim? Pa, ne mogu da pogodim šta je ni kada mi sipaš u tanjir!
#714 od 24.11.2014 : Svaštara
Muškarac ulazi sa prelepom mladom ženom u zlataru i zajedno odaberu dragulje i drugi nakit u vrednosti većoj od 50.000 eura. Kad je trebalo platiti, muškarac je izvadio ček i upisao ukupnu sumu. Prodavac je bio zbunjen i nepoverljiv, jer čoveka vidi prvi put u životu. Ovaj je opazio prodavčevo dvoumljenje, pa mu reče: • Brine Vas ima li ček pokriće? U redu, ovako ćemo: budući da je danas subota veče i da su već sve banke zatvorene, zadržite ček i nakit do ponedeljka. U ponedeljak, nakon što unovčite ček, pošaljite dragulje gospođici. Slažete li se? Prodavac se složio. U ponedeljak, kad je u banci pokušao da unovči ček otkrio je da ček ipak nema pokriće. Istog trena je nazvao gospodina, a ovaj mu reče: • Ček slobodno bacite! Već sam spavao sa njom!
#3158 od 27.01.2018 : Svaštara
• Želiš li telo na telo pritisnuti? Vreli dah osetiti? Različite poze doživeti? Ulaziti, izlaziti? Od napred i od pozadi? Da li želiš? • Da! Želim! • Pa, onda uđi u autobus ...
#2535 od 17.04.2016 : Svaštara
Došao Milojko u firmu u kojoj se nedavno zaposlio pa mu šef kaže: • Prvo pravilo kod nas je da obrišete noge na otiraču pred ulazom. Da li ste to uradili? A Milojko će: • Da, uradio sam. A šef će na to: • Drugo pravilo kod nas je da govorite istinu. Pred ulazom nema otirača za noge!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo