pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Imate dosta gubitaka

#2193 od 17.11.2015 : Doktori
Prostitutka na pregledu kod ginekologa: • Vi imate dosta 'gubitaka' tokom ciklusa? • Pa, od 500 do 1000 eura!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1687 od 19.05.2015 : Perica
Mali Perica došao kod babe: • Šta se desilo Perice? Tata i mama se opet svađaju? • Aha ... • Mama se vratila sa letovanja i donela nekakav triper, pa ga dobio tata, komšija preko puta i poštar ... I sad se svađaju, a ja ne znam zašto, ... ili je mama malo donela, ... ili im nije podelila jednako ...?
#3370 od 31.01.2020 : Plavuše
Pričaju dve plavuše o tome gde su bile u vreme nestanka struje koji je trajao dva sata, pa kaže prva: • Ja sam bila zaglavljena u liftu sve dok nije došla struja! Druga odgovara: • A, ja sam se zaglavila na pokretnim stepenicama i čekala sam struju dva sata!
#2939 od 24.01.2017 : Pitalice
Kakva je razlika između žene i teroriste? • Sa teroristom su pregovori mogući!
#1947 od 31.07.2015 : Svaštara
Veče je, dva pedera putuju avionom. Prvi kaže drugom: • Daj da te pojebem! Drugi kaže: • Daj, nemoj, ljudi gledaju. Prvi će na to: • Ma ne gleda niko, svi spavaju, probaj da tražiš čašu vode od stjuardese, videćes. Drugi vikne: • Vode! Niko se ne javi, pa drugi reče: • Aj' može. Ujutro prolazi stjuardesa avionom i vidi čiču kako se smrzava, pa ga pita: • Zašto niste tražili ćebe? Čiča odgovori: • Jesi luda, ovaj sinoć tražio čašu vode, pa su ga jebali cele noći!
#2153 od 05.11.2015 : Aforizmi i grafiti
Optimistično je to što baba gleda "Malu nevestu", bez obzira što neće da dočeka kraj serije.
#2610 od 07.06.2016 : Aforizmi i grafiti
Ne znam zašto se svi ljute na političare?! Pa, nisu oni ništa uradili.
#238 od 16.04.2013 : Političari
Ujedinjene Nacije: • Imamo li uopšte dokaza da Iračani poseduju oružje za masovno uništenje? Džordž Buš: • Naravno, sačuvali smo fakture!
#3033 od 18.07.2017 : Babe
Došla baba kod doktora jer je imala srčanih problema. Doktor će: • Bako, probajte da što manje budete aktivni i što više izbegavajte stepenice! ... I dođite na kontrolu za mesec dana. • Dobro, doktore ... I tako prođe mesec dana, kad se baba vratila na kontrolu kod doktora. Doktor je pregleda i reče: • E sade je sve u najboljem redu, pa možete da se vratite starim navikama! A baba će na to: • Ooo, hvala ti Bože! Dosadilo mi je da se na drugi sprat penjem uz oluk ...
#1708 od 23.05.2015 : Mujo i Haso
Uspaničena Fata zove Hitnu: • Brzo dođite, Mujo greškom popio benzin umesto rakije i evo trči po avliji k'o ludak već pola sata! Operater joj mirnim glasom odgovara: • Gospođo, bez panike, prestaće kad mu nestane goriva!
#2617 od 07.06.2016 : Aforizmi i grafiti
Kada sam bio mali, pišao sam po pesku, a sada sam odrastao, pa serem po Fejsu!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo