Datum kada sam se kupao

#2544 od 25.04.2016 : Aforizmi i grafiti
Nađem u nekoj kineskoj radnji Rolex za 500 dinara, kaže mi prodavac kako mogu i da se kupam sa njim. Sada kad pogledam Rolex, vidim tačno vreme i datum kada sam se kupao sa njim!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 46 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1230 od 05.02.2015 : Piroćanci
Došao Piroćanac kod svog prijatelja, takođe Piroćanca, u posetu i ovaj ga pita da li hoće kafu. Čovek odgovara potvrdno a domaćin zagreje vodu i ubaci zrno kafe. Posle nekoliko dana ovaj drugi Piroćanac uzvrati posetu prvom a domaćin zagreje vodu za kafu i veže jedno zrno na konac pa ga umače u paru. Pita ga prijatelj:
• Je li bre, zašto tako kuvaš kafu?
• Ma bila mi ona tvoja mlogo jaka, pa ja da skuvam slabiju.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 48 Ocena: 
#859 od 13.12.2014 : Perica
• Tata, zašto su prezervati pakovani u kutije po 3, 6 i 12 komada? - upita Perica oca.
• Sine, oni po tri su za srednjoškolce. Jedan za petak, jedan za subotu i jedan za nedelju. Oni po šest su za studente, dva za petak, dva za subotu i dva za nedelju. A, oni po 12 komada su za oženjene, za svaki mesec po jedan.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 27 Ocena: 
#3080 od 27.10.2017 : Piroćanci
Žali se jedan Piroćanac:
• Juče mi bila familija iz Beč, doneli neki keks od evro i po, dve čokolade i 200 grama kafe, a pojeli i popili moju penziju i pola ženine plate!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 92 Ocena: 
#3127 od 21.11.2017 : Pitalice
Koje je omiljeno jelo bračnih drugova:
• Džigerica!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 111 Ocena: 
#263 od 09.06.2013 : Cigani
Kako Ciga teši devojku kad raskinu?
• Možemo i dalje da budemo brat i sestra, ako 'oćeš!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 62 Ocena: 
#711 od 24.11.2014 : Mujo i Haso
• Jesi li igrao poker? - pita Fata Muju.
• Nisam, matere mi! - odgovori on.
• Dobro, 'ajde da večeraš. Kol‘ko ćeš sarmi?
• Tri pa jednu!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 22 Ocena: 
#53 od 11.03.2013 : Studenti
Polaže student usmeni ispit. Za to vreme profesor se ljulja na stolici. U jednom trenutku stolica se slomi i profesor padne na pod. Student ne izdrži i počne da se smeje. Profesor će na to, polako ustajući i čisteći odelo:
• Eh, kolega, danas padosmo obojica!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 96 Ocena: 
#2263 od 03.11.2015 : Aforizmi i grafiti
Deca su nasledna. Ako ih tvoji roditelji nisu imali, verojatno nećeš ni ti.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 45 Ocena: 
#2934 od 22.01.2017 : Svaštara
Sudija na suđenju:
• Zašto ste ubili zeca kada niste član Lovačkog društva?
Okrivljeni odgovara:
• Zato što je on jeo moj kupus, a nije član moje porodice!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 47 Ocena: 
#2618 od 07.06.2016 : Piroćanci
Piroćanac se ispoveda, pa ga sveštenik pita:
• Šta si zgrešio?
• Ništa, samo sam prošle nedelje ukrao frezu ...
• Kaješ li se? - pita ponovo sveštenik.
• Što bi' se kajao, freza nova, novcijata ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 50 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.