pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Jednu gorču

#1960 od 01.08.2015 : Crnogorci
Ulazi turista sa ženom u kafanu u Crnoj Gori i zove kelnera: • Molim vas, dve kafe - jednu gorču i jednu slađu. • E, jado, nemam ti ja džezvu na pregrade.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1006 od 01.01.2015 : Svaštara
Svađaju se dva pedera. Prvi kaže: • Ti si glupan. A drugi odgovara: • I ti si! Opet kaže prvi: • Debil si, retardiran si. A drugi će: • I ti si! Prvi dreknu: • Ma, popuši mi ga! A drugi odgovara: • Je li, ... a sad hoćeš da se pomirimo?
#1730 od 03.06.2015 : Svaštara
Razgovor kupca i prodavačice: • Izvinite, ova krema je ...? • Dnevna krema za suvu kožu. • A ova? • Noćna krema za suvu kožu. • Ma ajte, molim Vas! • Šta Vam nije jasno? • Pa na koju foru kreme znaju kada je dan a kada je noć?
#2403 od 04.02.2016 : Mujo i Haso
Fata se šminka, a Mujo komentariše: • Što se mažeš, kao da će ti to pomoći? • Daj Mujo, pogledaj sebe kako si ružan. • Nisam ja takav oduvek, nego su me kao bebu zamenili u porodilištu.
#3177 od 15.02.2018 : Mujo i Haso
Mujo se jada Hasi: • Prodao sam ajfon ... • Prodao!? Pa, što tako brzo, ... tek si ga kupio ... ? • Ma pusti, prevarili su me, dali su mi korišćen, ... jabuka je bila zagrižena!
#2835 od 06.11.2016 : Mujo i Haso
Ulazi Mujo u radnju sportske opreme i kaže: • Dobar dan, došao sam da pogledam kakve patike imate ... Prodavačica pita: • Koji model vam se sviđa? • Adrijana Lima, što?
#736 od 29.11.2014 : Svaštara
Razgovaraju kolege na poslu: • Jesi li se pomirio sa ženom? Vidim cepate drva! • Ne, ... to smo samo delili ormar!
#1395 od 09.03.2015 : Svaštara
Pita jedan pecaroš drugog: • Kako to, kolega, da ti uvek imaš ribe, a ja šta god da uradim ne mogu da upecam? • Otkriću ti tajnu. Ja svako jutro pre pecanja proverim na koju stranu mi je okrenuta ona stvar, pa prema tome zabacim i mamac, i do sada nisam pogrešio. • A šta radiš ako ti stoji uspravno? • E druže moj, onda ne moram da idem na glupo pecanje.
#1855 od 04.07.2015 : Aforizmi i grafiti
Devedeset devet odsto stanovništva je nezadovoljno seksom, što je i logično, ... pošto ne mogu da stignem na sve strane.
#1790 od 18.06.2015 : Mujo i Haso
Kaže Fata Muji: • Uvek kad stanem na kućnu vagu, obavezno uvučem stomak ... Mujo: • Aaa? Pa je l' to pomaže? • Pomaže, moj Mujo, ... pomaže ... da vidim vagu!
#297 od 26.06.2013 : Pitalice
Šta kažu kauboji kada se bore u Crnoj Gori? • Ovde ima mesta samo za jednog.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo